Kursy angielskie według stopnia zaawansowania

Chcesz zacząć naukę angielskiego? Zrób to z nami! Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, oferując Ci kursy skrojone na miarę Twoich możliwości i potrzeb, prowadzone przez najlepszych lektorów i native speakerów, w oparciu o autorskie materiały i nowoczesne metody.

Zamów bezpłatną lekcję pokazową!

Angielski dla początkujących

Zaczynasz naukę angielskiego od podstaw? Przeprowadzimy Cię przez ten etap szybko i skutecznie, wyposażając Cię w najważniejsze słowa, zwroty i umiejętności.

Zobacz

Angielski dla średnio- zaawansowanych

W naszej ofercie znajdziesz kursy języka angielskiego dla wszystkich poziomów zaawansowania, w tym język angielski średniozaawansowany dla poziomów B1 i B2.

Zobacz

Angielski dla zaawansowanych

Chcesz poczuć się jeszcze pewniej, dysponować zaawansowanymi umiejętnościami i szerokim słownictwem? Doskonale trafiłeś! Kurs dla zaawansowanych na poziomie C1 lub C2 to intensywna i efektywna nauka języka.

Zobacz

Znajomość języka angielskiego to jedna z kluczowych kompetencji we współczesnym świecie, otwierająca drzwi do swobodnego i bezpiecznego podróżowania, poznawania ludzi i odkrywania nowych pasji oraz realizowania planów związanych z nauką i karierą zawodową – bez żadnych granic. Każdy moment i każdy powód jest wystarczająco dobry, by zacząć! Mamy dla Ciebie kursy skrojone na miarę Twoich potrzeb i możliwości, optymalnie dopasowane do Twojego poziomu biegłości językowej oraz celów, które chcesz osiągnąć. Zaczynamy?

Poziomy językowe – skala CEFR

Skala Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference, w skrócie CEFR) wyróżniła sześć poziomów biegłości językowej (A1, A2, B1, B2, C1, C2) i podzieliła je na trzy grupy (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany). W ramach każdej grupy i każdego poziomu rozwijasz zarówno uniwersalne umiejętności językowe, jak i poszerzasz słownictwo. Im wyższy poziom – tym bardziej rozbudowane będą Twoje umiejętności oraz tym szerszym zasobem słów, zwrotów i sformułowań będziesz dysponował.

Ucząc się języka krok po kroku, intensywnie i we współpracy z najlepszymi lektorami i native speakerami – możesz już wkrótce cieszyć się pełną swobodą i płynnością prowadzenia konwersacji po angielsku.

Czego nauczysz się na angielskim dla początkujących

Angielski dla początkujących to kursy realizowane na dwóch poziomach: A1 i A2. Z kursów angielskiego A1 powinny skorzystać osoby, które nigdy nie uczyły się języka. Tutaj zaczynamy od podstaw i szybko wyposażamy Cię w najważniejsze umiejętności oraz słowa, zwroty i sformułowania.

Kursy angielskiego na poziomie A2 dedykujemy osobom, które opanowały już podstawy i chcą kontynuować naukę języka. Kursy języka angielskiego dla początkujących umożliwią Ci porozumiewanie się w prosty sposób w codziennych sytuacjach, podczas bezpośredniej wymiany zdań na znane Ci tematy. Będziesz potrafił w prosty sposób opisywać siebie i swoje otoczenia oraz sprawy związane z potrzebami życia codziennego, np. zakupami, poruszaniem się po mieście czy pracą.

Czego nauczysz się na angielskim dla średniozaawansowanych

Angielski dla średniozaawansowanych to kursy realizowane na dwóch poziomach: B1 i B2. Kursy dedykowane są osobom, które opanowały już podstawy i chcą rozwijać swoje kompetencje językowe na poziomie komunikatywnym. Zrealizowanie kursów dla średniozaawansowanych wyposażą Cię w wiedzę i umiejętności pozwalające na swobodne porozumiewanie się nie tylko w życiu codziennym czy podczas podróży, ale również w wielu sytuacjach, w których konieczne jest podejmowanie spontanicznych rozmów na dowolne tematy.

Po ukończeniu kursów B1 i B2 będziesz rozumiał znaczenie złożonych treści i bez trudu formułował szczegółowe wypowiedzi oraz przejrzyście wyjaśniał swój punkt widzenia. Poczujesz się pewnie, mogąc swobodnie, płynnie i spontanicznie dyskutować na większość tematów, również z rodzimymi użytkownikami angielskiego.

Czego nauczysz się na angielskim dla zaawansowanych

Angielski dla zaawansowanych to kursy realizowane na dwóch poziomach: C1 i C2. Kursy dedykowane są osobom, które posiadają znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie) i chcą podnieść sobie poprzeczkę, poprawiając uniwersalne umiejętności językowe, szlifując zagadnienia gramatyczne i wzbogacając słownictwo o kolejne sformułowania i zwroty, również te rzadziej stosowane i specjalistyczne.

Po ukończeniu kursów C1 i C2 będziesz z łatwością rozumiał niemal wszystko, co usłyszysz i przeczytasz, umiał konstruować złożone wypowiedzi (ustne i pisemne) płynnie i spontaniczne, również w oparciu o dowolne źródła (w tym te specjalistyczne). Zyskasz pewność i pełną swobodę komunikacji po angielsku, a dysponując maksymalnie szerokim zasobem słów, zwrotów i sformułowań – będziesz mógł bez trudu porozumiewać się z osobami, dla których angielski jest językiem rodzimym.

Dlaczego warto wybrać angielski w szkole Eklektika?

Szkoła Eklektika – Language Means Business to gwarancja nowoczesnego podejścia do nauki i kursów realizowanych we współpracy z najlepszymi nauczycielami, lektorami i native speakerami. Uczymy intensywnie i skutecznie, sięgając po sprawdzone metody i w oparciu o najwyższej jakości, autorskie materiały. Uczymy w różnych formułach online, w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach i indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, by każdy kurs był skrojony na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.