Rozmówki po angielsku w restauracji

Chcesz być dobrze przygotowany do spotkania w restauracji? Zależy Ci na możliwości swobodnej rozmowy oraz bezproblemowym odczytaniu menu i złożeniu zamówienia? Pobierz rozmówki polsko – angielskie w restauracji i poznaj niezbędne zwroty. Smacznego!
Pobierz rozmówki!

Masz w planach wizytę w restauracji? Zanim będziesz mógł oddać się delektowaniu pysznym jedzeniem, musisz skutecznie odczytać menu i złożyć zamówienie! Dialog po angielsku w restauracji nie musi być wyzwaniem ponad Twoje siły, bez względu na poziom Twoich umiejętności językowych! Wystarczy opanowanie niezbędnego słownictwa i najpopularniejszych zwrotów związanych z jedzeniem i usługami restauracyjnymi. Przygotowaliśmy dla Ciebie przepyszne rozmówki angielskie – restauracja! Sprawdź, z czym się to je!

Dialog po angielsku w restauracji? To proste!

Każde miejsce i każda sytuacja wiążą się z charakterystycznymi dla nich słówkami i zwrotami. W restauracji będą to słówka opisujące poszczególne dania i ich składniki, napoje i dodatki oraz zwroty używane podczas składania zamówienia, ustalanie szczegółów dotyczących serwisu czy płatności. Rozmówki angielskie w restauracji to solidna baza, dzięki której będziesz mógł swobodnie, pewnie i skutecznie zamówić posiłek (dokładnie taki, na jakim Ci zależy!) i przeprowadzić small talk na wybrany temat.

Pobierz rozmówki polsko angielskie – restauracja

Wiemy, że przejście od teorii do praktyki wymaga przełamania bariery językowej. Mamy również świadomość, że ten krok może wydawać Ci się zbyt trudny. Wypróbuj więc rozmówki polsko – angielskie w restauracji i przekonaj się, że swobodna rozmowa po angielsku w restauracji czy kawiarni jest w zasięgu Twoich możliwości! Nasi specjaliści, doświadczeni lektorzy i native speakerzy opracowali kompleksowe rozmówki angielskie restauracja – PDF, które możesz pobrać na dowolne urządzenie. Co znajdziesz w rozmówkach? Wszystkie najpopularniejsze słówka i przydatne zwroty w restauracji!

Z naszymi rozmówkami – rozmowa w restauracji będzie bułką z masłem!

Pobierz rozmówki!

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.