Rozmówki po angielsku na lotnisku

Planujesz podróż prywatną lub służbową? Twoim głównym środkiem transportu będzie samolot? Przygotuj się do konwersacji na lotnisku! Rozmówki angielskie na lotnisku to solidna baza słówek i zwrotów, dzięki której pewnie i swobodnie załatwisz wszelkie formalności związane z lotem. Pobierz i… leć!

Urlop w Hiszpanii, Grecji lub Portugalii? Służbowe spotkanie w zagranicznej centrali firmy? Twoim głównym środkiem transportu będzie samolot? Chcesz mieć pewność, że zrozumiesz wszystkie pytania i polecenia obsługi lotniska i samolotu? Obawiasz się, że poziom Twoich lingwistycznych umiejętności jest niewystarczający? Dialog po angielsku na lotnisku nie musi być wyzwaniem ponad Twoje siły! Przygotowaliśmy dla Ciebie rozmówki polsko-angielskie na lotnisku. To zbiór najważniejszych słówek i zwrotów oraz najpopularniejszych pytań i odpowiedzi, z którymi możesz się spotkać na lotnisku i w samolocie. Opanuj je i przekonaj się, że poradzisz sobie w każdej sytuacji!

Rozmówki angielskie na lotnisku i w samolocie

Załatwienie wszelkich formalności na lotnisku wymaga znajomości charakterystycznego dla tego miejsca słownictwa. Będą to przede wszystkim słówka i zwroty dotyczące danych osobowych, paszportów i biletów, określania celu podróży, a także bagażu, ubezpieczeń oraz różnego rodzaju dokumentów związanych z Covid-19. Warto również znać najpopularniejsze symbole i skróty stosowane do oznaczania lotów. Rozmówki polsko-angielskie na lotnisku i w samolocie wyposażą Cię w solidną bazę, dzięki której poczujesz się pewnie na lotnisku, bez problemów załatwisz wszelkie formalności podczas odprawy oraz w lot zrozumiesz polecenia wydawane przez obsługę samolotu.

Rozmówki po angielsku na lotnisku od Eklektiki

Rozmówki angielskie na lotnisku to propozycja dla każdego, kto planuje skorzystać z transportu lotniczego, bez względu na poziom zaawansowania znajomości języka. Opracowane i zaprojektowane przez naszych najlepszych, doświadczonych specjalistów, pozwolą Ci przełamać barierę językową, efektywnie odświeżyć lub skutecznie opanować od podstaw przydatne zwroty na lotnisku oraz poćwiczyć konwersacje – zarówno z obsługą lotniska, jak i samolotu. Sprawdź nasze rozmówki angielskie lotnisko PDF – pobierz i wykorzystaj je do nauki. W razie potrzeby będziesz mógł z nich skorzystać również podczas konwersacji na lotnisku lub w samolocie.

Z naszymi rozmówkami absolutnie nic Cię nie zaskoczy, a odprawa i komunikacja z obsługą samolotu przebiegnie sprawnie i bez stresu.

Rozmówki do pobrania pojawią się u nas już niedługo. Wróć do nas niebawem!

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.