Rozmówki po angielsku w hotelu

Planujesz podróż prywatną lub służbową? Szukasz noclegu w hotelu zagranicą? Przygotuj się do konwersacji z obsługą obiektu! Rozmówki polski – angielskie w hotelu to solidna baza, dzięki której swobodnie i pewnie załatwisz wszelkie formalności związane z zakwaterowaniem! Pobierz i działaj!
Pobierz rozmówki!

Wybierasz się zagranicę? Szukasz noclegu? Chcesz mieć pewność, że załatwisz wszelkie formalności oraz szczegóły swojego pobytu w optymalny dla siebie sposób? Dialog po angielsku w hotelu nie musi być wyzwaniem ponad Twoje siły! I to bez względu na Twój poziom umiejętności językowych! Przygotowaliśmy dla Ciebie rozmówki polsko-angielskie w hotelu, które pozwolą Ci poznać i opanować najpopularniejsze i najważniejsze słówka i niezbędne zwroty. Dzięki nim bez problemu zrozumiesz wszystkie pytania zadane przez obsługę obiektu oraz udzielisz klarownych odpowiedzi.

Rozmowa w hotelu? Zrób to po angielsku!

Zakwaterowanie w hotelu lub innym obiekcie noclegowym wymaga znajomości charakterystycznych dla tego miejsca słówek i zwrotów. Będzie to przede wszystkim słownictwo i sformułowania dotyczące pokoi i apartamentów, ich wielkości, liczby łóżek oraz dodatkowych udogodnień. Istotna będzie również umiejętność omówienia szczegółów związanych z datami pobytu oraz godzinami zameldowania i wymeldowania oraz spokojnego załatwienia wszelkich formalności związanych z opłaceniem noclegu. Angielskie rozmówki w hotelu dadzą Ci solidną bazę, by móc z sukcesem porozumieć się z obsługą hotelu, pensjonatu, domu wczasowego czy prywatnych właścicieli apartamentów.

Pobierz rozmówki angielskie – hotel

Dedykowane rozmówki angielskie to jeden z najprostszych sposobów na przełamanie bariery językowej! To doskonałe połączenie teorii i praktyki, z którego możesz skorzystać w konkretnej sytuacji i miejscu. Sprawdź nasze rozmówki polsko-angielskie w hotelu i przekonaj się, że swobodny i skuteczny dialog dotyczący zakwaterowania jest w zasięgu Twoich możliwości! Rozmówki angielskie hotel – PDF przygotowali nasi najlepsi lektorzy i native speakerzy. Zadbaliśmy o to, by w rozmówkach znalazły się wszystkie przydatne zwroty w hotelu. To kompleksowe narzędzie, które możesz pobrać na dowolne urządzenie i wykorzystać je do nauki oraz sięgnąć po nie podczas konwersacji.

Z naszymi rozmówkami nic Cię nie zaskoczy, a zakwaterowanie w hotelu przebiegnie gładko i przyjemnie.

Pobierz rozmówki!

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.