Idź do treci

Planujesz wizytę w banku, która odbędzie się po angielsku? Rozmowa w banku może pójść gładko, przyjemnie i skutecznie, bez względu na poziom Twoich kompetencji językowych. Wystarczy, że poznasz i opanujesz najważniejsze słówka i przydatne zwroty. Przygotowaliśmy dla Ciebie rozmówki polsko-angielskie w banku. To solidna baza, dzięki której skutecznie przełamiesz barierę językowej i bezbłędnie załatwisz swoje finansowe sprawy. Sprawdź je i przekonaj się, że możesz na nas liczyć!

Dialog po angielsku w banku? Zalicz go!

Bank to miejsce, w którym każde zero i każdy przecinek się liczy! Tutaj nie ma miejsca na niedopowiedzenia! Od zrozumienia pytań pracowników instytucji oraz dokładności Twoich odpowiedzi zależy powodzenie i skuteczność załatwienia wybranych formalności. Dialog po angielsku w banku wymaga znajomości słówek związanych m.in. z liczbami i produktami bankowymi oraz umiejętności posługiwania się zwrotami i sformułowaniami stosowanymi np. podczas otwierania czy zamykania konta bankowego, wypłacania lub wpłacania pieniędzy czy obsługi kredytu.

Sprawdź rozmówki polsko angielskie – bank

Nasi specjaliści, doświadczeni lektorzy i native speakerzy, opracowali kompleksowe rozmówki angielskiego w banku, w których znajdziesz najpopularniejsze i najważniejsze słówka i zwroty, niezbędne do przeprowadzenia skutecznej rozmowy o finansach po angielsku. To narzędzie, dzięki któremu przekonasz się, że swobodny dialog po angielsku w banku jest w zasięgu Twoich możliwości! Rozmówki angielskie bank – PDF możesz pobrać na dowolne urządzenia i wykorzystać do nauki, a także sięgnąć po nie podczas wizyty w instytucji finansowej.

Z naszymi rozmówkami – rozmowa w banku na pewno Ci się opłaci!

Pobierz rozmówki!