Idź do treci

Uczysz się angielskiego, ale wciąż masz problem z przełamaniem bariery językowej? Wizja rozmowy z anglojęzycznym rozmówcą przyprawia Cię o dreszcz niepokoju? Myślisz, że nie udźwigniesz konwersacji w różnego rodzaju sytuacjach społecznych? Przestań wciąż analizować swoje umiejętności i możliwości językowe! Nie trzeba znać tysięcy słów i nie trzeba mieć opanowanej do perfekcji gramatyki, by móc swobodnie i skutecznie rozmawiać w codziennych sytuacjach! Rozmówki polsko – angielskie to najlepszy sposób na opanowanie bazy słówek i zwrotów, które pozwolą Ci się otworzyć na konwersację i poczuć pewnie w konkretnych miejscach i sytuacjach. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Co dadzą Ci rozmówki polsko – angielskie?

Wiesz, że w największych słownikach języka angielskiego znajduje się od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy słów? A czy wiesz, że najsprawniejsi native speakerzy posługują się jedynie około 5 tysiącami z nich? Specjaliści podkreślają, że wystarczy opanować bazę około 1-2 tysięcy słów i zwrotów, by móc efektywnie posługiwać się językiem angielskim! Rozmówki angielskie to skondensowana, maksymalnie praktyczna forma, świetnie łącząca teorię z praktyką. Korzystając z rozmówek polsko – angielskich uczysz się dokładnie tego, co może Ci się przydać w konkretnej sytuacji lub miejscu. Twoja wiedza jest od razu usystematyzowana i nie musisz odwoływać się do abstrakcyjnych przykładów z podręczników.

Angielskie rozmówki, które przełamują bariery językowe

Wiemy, że jednym z najtrudniejszych elementów w nauce języka angielskiego jest konieczność przełamania bariery językowej i przejście od teorii do praktyki. Opracowując nasze angielskie rozmówki postawiliśmy na topowe tematy związane z codziennym życiem – podróżowaniem, robieniem zakupów, zamawianiem jedzenia w restauracji itd. Sięgnęliśmy po słówka i zwroty, których nie powinno zabraknąć w danej rozmowie i wzbogaciliśmy je o nieco bardziej zaawansowane i rozbudowane formy. Naszym celem było stworzenie kompletnego narzędzia do nauki praktycznego angielskiego. Z naszymi rozmówkami poczujesz się naprawdę przygotowany do konwersacji!

Rozmówki angielskie online – szybko i wygodnie

Rozmówki angielskie w pdf przygotowali specjaliści, doświadczeni nauczyciele, lektorzy i native speakerzy. Z rozmówek możesz korzystać online lub pobrać je na dowolne urządzenie – komputer, tablet lub smartfon. Co znajdziesz w naszych rozmówkach? Najpopularniejsze i najważniejsze słówka i zwroty, zarówno uniwersalne, jak i dopasowane do konkretnych sytuacji czy miejsc. Wszystko w formie maksymalnie czytelnych dialogów i tłumaczeń. Od teraz nie potrzebujesz już żadnego dodatkowego narzędzia, by opanować niezbędną bazę i móc zacząć porozumiewać się po angielsku pewnie i skutecznie.

Zaczynamy? Wybierz interesujący Cię temat!