DO IT with English! Full Pack – pakiet kursów

Pakiet kursów umożliwia ekspresową poprawę uniwersalnych umiejętności językowych oraz poszerzenie branżowego słownictwa – ekspresowo i efektywnie, w oparciu o aktualne treści i trendy. Zaczynamy?

Pakiet z dostępem na 180 dni

499 zł

Pakiet DO IT with English! to oferta optymalnie dopasowana do potrzeb osób szukających kompleksowych rozwiązań i elastyczności w podejściu do nauki języka angielskiego. Chcesz się rozwijać? Zależy Ci na szybki i skutecznym podniesieniu swojej znajomości języka angielskiego oraz zdobyciu nowych kwalifikacji, które pozwolą Ci rozwinąć zawodowe skrzydła w branżach IT, e-Commerce, digital lub online marketingu? Doskonale trafiłeś!

Jak wygląda pakiet kursów DO IT with English – Full Pack?

Pakiet kursów DO IT with English to prawie 100 lekcji z 8 różnych kursów, z dostępem na 180 dni:

Rekomendowany poziom znajomości języka angielskiego: średniozaawansowany lub wyższy

Zdobądź certyfikat, otrzymywany jedynie po ukończeniu wszystkich powyższych kursów!

Lekcje i zadania realizowane w ramach DO IT with English – Full Pack przygotowywane są w oparciu o autorskie materiały, które przygotowują wyłącznie najlepsi lektorzy i nauczyciele, profesjonalni i doświadczeni, doskonale znający nie tylko język angielski, ale również konkretną branżę. Każde zadanie realizowane w ramach kursu będzie wymagało Twojego pełnego zaangażowania. Poszczególne lekcje są tak skonstruowane, by skutecznie aktywizować Twój słuch i wzrok oraz zachęcać Cię do trenowania wymowy – zawsze stawiamy na równowagę między teorią i praktyką. Po każdym temacie czeka Cię Quiz, dzięki któremu sprawdzisz stopień opanowania danej partii materiału, dokonasz obiektywnej samooceny i… będziesz mógł ruszyć dalej.

Dla kogo jest kurs DO IT with English?

Pakiet kursów DO IT with English – Full Pack przeznaczony jest dla osób, które już pracują w IT, e-biznesie lub e-marketingu oraz dla tych, które planują zmianę ścieżki kariery bądź dopiero wkraczają na rynek pracy. Umiejętność swobodnego komunikowania się po angielsku i znajomość specjalistycznego słownictwa to klucz do sukcesu!

Jeśli posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym – to Full Pack jest propozycją właśnie dla Ciebie! Szybko i z satysfakcją wejdziesz na wyższy poziom znajomości języka.

Dlaczego warto wybrać pakiet DO IT with English?

DO IT with English w wersji Full Pack daje Ci dostęp do wszystkich najważniejszych treści i zagadnień z kursów realizowanych dla IT, eBusiness, Online Marketing, Online Payments, Online Security, the World Wide Web i Business English. To propozycja, która w pełni zaspokaja potrzebę kompleksowego podejścia do nauki języka angielskiego w jego specjalistycznej, właściwej dla Twojej branży, odsłonie.

Nasz pakiet kursów angielskiego to esencja tego, co najważniejsze w biznesowym Internecie. Ekspresowo wychwytujemy najnowsze trendy i szybko włączamy je do naszych kursów, tak aby materiały w optymalny sposób odzwierciedlały to, co teraz dzieje się w danej branży. Decydując się na kurs DO IT with English – Full Pack masz pewność, że uczysz się w oparciu o najświeższe treści i opanujesz specjalistyczne słownictwo, którym aktualnie posługują się przedstawiciele branży – szybko zyskasz możliwość swobodnego porozumiewania się po angielsku z kontrahentami i współpracownikami i skutecznego szukania interesujących Cię informacji, bez bariery językowej!

Dodatkowo, po ukończeniu kursu uzyskasz certyfikat potwierdzający Twoje nowe kompetencje językowe. Warto!

Sprawdź i zrób to, czyli… DO IT with English!

Jesteśmy pewni, że pakiet kursów angielskiego DO IT with English – Full Pack to najlepsza tego typu oferta na rynku. Nie chcesz kupować w ciemno? Sprawdź nas na darmowej lekcji demo i przekonaj się, że to kurs idealny dla Ciebie!

Wszystkie lekcje i zadania w ramach DO IT with English realizujemy za pośrednictwem nowoczesnej, intuicyjnej w obsłudze platformy: www.english4ecommerce.com.