Idź do treci

Płatności online to aktualnie najchętniej wybierana forma płatności za niemal wszystkie transakcje realizowane w ramach e-biznesu, m.in. w sklepach internetowych i serwisach aukcyjnych. Przelewy elektroniczne zyskują na popularności przede wszystkim ze względu na maksymalną automatyzację poleceń zapłaty, intuicyjną obsługę płatności oraz szybkość, z jaką te płatności są realizowane.

Ze względu na międzynarodowych charakter e-biznesu i przelewów internetowych – obsługa płatności online wymaga znajomości języka angielskiego, z naciskiem na słownictwo i zwroty typowe dla branży finansowej.

Kurs angielskiego z płatności online to doskonały sposób, by w krótkim czasie skutecznie podnieść specjalistyczne umiejętności językowe. Pracujesz w tej branży? A może właśnie rozkręcasz internetowy biznes lub budujesz swój zespół fachowców? Nasze kursy angielskiego są właśnie dla Ciebie!

Treść kursu

  • Lesson 1: Payment Types (Free Sample Lesson)
  • Lesson 2: Transaction Authentication
  • Lesson 3: Financial Institutions
  • Lesson 4: Chargeback
  • Lesson 5: Newest Trends in Payments
  • Lesson 6: Concluding Remote Agreements
  • Lesson 7: Individual Customer Rights
  • Lesson 8: Personal Data Protection
  • Lesson 9: Intellectual Property
  • Lesson 10: Cross-border Sales

Rekomendowany poziom znajomości języka angielskiego: średniozaawansowany lub wyższy

Dla kogo jest kurs angielskiego – Płatności online po angielsku?

Kurs Płatności online po angielsku przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy działają w e-biznesie i prowadzą pośrednią lub bezpośrednią obsługę klientów – płatności online są istotnym elementem większości transakcji zawieranych w sieci.

Profesjonalny kurs angielskiego dla osób indywidualnych lub firm, skoncentrowany na aktualnych treściach związanych z przelewami elektronicznymi, umożliwia szybkie podniesienie kwalifikacji i umiejętności językowych w kontekście prowadzenia swobodnych rozmów z klientami i kontrahentami oraz precyzyjnego wyjaśniania wszelkich kwestii związanych z płatnościami online.

Jak wygląda kurs płatności online?

Kurs angielskiego dla płatności online realizowany na naszej platformie to kurs składający się z precyzyjnie zaprojektowanych zadań, opartych na specjalnie wyselekcjonowanych, autorskich materiałach oraz wyłącznie najnowszych treściach i tekstach branżowych.

Naszym celem jest skuteczne podniesienie Twoich praktycznych umiejętności językowych oraz efektywne poszerzenie Twojego słownictwa branżowego – wszystko w maksymalnie prostej i przyjemnej formie zdalnych zadań / lekcji, które możesz dowolnie dopasowywać do swoich bieżących możliwości i tempa nauki.

Już wkrótce będziesz mógł swobodnie konwersować w obszarze wszelkich zagadnień dotyczących współczesnych płatności online.

Let’s start!

Co zawiera kurs angielskiego – płatności online?

Kurs angielskiego dla płatności online zawiera wszystko, co niezbędne, by móc swobodnie realizować wszelkie zadania związane z płatnościami elektronicznymi, płynnie komunikować się z klientami i kontrahentami oraz efektywnie rozwiązywać ewentualne problemy.

Płatności online po angielsku to praktyczna nauka uniwersalnych umiejętności językowych, w trakcie której poruszane są wszystkie najważniejsze zagadnienia tego segmentu e-biznesu, dotyczące m.in. najnowszych trendów i rozwiązań w płatnościach, zawierania umów zdalnych, praw konsumentów, autoryzacji transakcji czy sprzedaży cross-border po angielsku.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs angielskiego płatności online?

Kurs angielskiego z płatności online w szkole Eklektika to gwarancja skutecznej nauki języka, realizowany w oparciu o najnowsze trendy w płatnościach elektronicznych i aktualne słownictwo branżowe.

Kursy są zaprojektowane przez specjalistów posiadających pogłębioną wiedzę branżową, a często również szerokie doświadczenie z pracy w biznesie i e-biznesie. Zajęcia odbywają się za pośrednictwem nowoczesnej platformy do e-learningu, która umożliwia maksymalnie wygodną i komfortową naukę wszystkim uczestnikom kursu.

Wybrany kurs na platformie możesz wzbogacić spotkaniami z wysoko wyspecjalizowanymi lektorami – wtedy każdy kurs będzie przygotowany indywidualnie dla Ciebie lub Twojej firmy.