Idź do treci

Marketing online jest tym, co pozwala współczesnym firmom skutecznie tworzyć i komunikować treści i produkty idealnie wpisujące się w potrzeby klientów i partnerów biznesowych.

E-marketing, podobnie jak e-biznes, nie mają granic, a odbiorcami treści i produktów mogą być osoby z całego świata. Właśnie dlatego nauka angielskiego przez osoby zajmujące się marketingiem w sieci to jeden z kluczowych elementów budowania Twojej silnej pozycji zawodowej oraz wzmacnianiu Twojej firmy na konkurencyjnym rynku.

Treść kursu

 • Lesson 1: Pricing models (Free Sample Lesson)
 • Lesson 2: Visual advertising
 • Lesson 3: SEO and SEM
 • Lesson 4: Social Media Marketing
 • Lesson 5: Targeting
 • Lesson 6: Predictive Targeting
 • Lesson 7: Mobile Marketing
 • Lesson 8: Partnership Programs
 • Lesson 9: Special Offers
 • Lesson 10: Communication Tools
 • Lesson 11: Customer Relation Management
 • Lesson 12: Standardization
 • Lesson 13: Price lists
 • Lesson 14: Customer Complaints

Rekomendowany poziom znajomości języka angielskiego: średniozaawansowany lub wyższy

Angielski dla zespołów marketingu

Masz zespół doskonałych marketingowców? Zainwestuj w ich rozwój!

Angielski w e-marketingu to szereg zwrotów, sformułowań oraz mnóstwo słówek, akronimów i skrótów, których na próżno szukać w języku używanym na co dzień.

Jeśli zależy Ci na realnym podniesieniu specjalistycznych umiejętności językowych zespołu pracowników – postaw na skuteczny kurs angielskiego poświęcony w całości marketingowi i e-biznesowi, realizowany w oparciu o to, co w marketingu internetowym jest aktualnie na topie.

Jak wygląda kurs Angielski w marketingu online?

Kurs angielskiego dla marketingu online realizowany na naszej platformie to kurs oparty na szeregu precyzyjnie zaprojektowanych zadań, opartych na specjalnie wyselekcjonowanych, autorskich materiałach oraz wyłącznie najnowszych treściach i tekstach branżowych.

Celem kursu jest szybkie i skuteczne podniesienie uniwersalnych umiejętności językowych oraz zdecydowanie poszerzenie słownictwa branżowego i umożliwienie prowadzenia swobodnych konwersacji w obszarze wszelkich zagadnień dotyczących współczesnego marketingu online.

Czas? Start!

Co zawiera kurs Angielskiego w marketingu online?

Kurs angielskiego dla e-marketingu zawiera wszystko, co niezbędne, by móc swobodnie realizować zadania marketingowe w sieci oraz płynnie komunikować się z klientami i kontrahentami, a co za tym idzie – skutecznie rozwijać e-biznes.

Marketing po angielsku to praktyczna nauka uniwersalnych umiejętności językowych w oparciu o branżowe słownictwo i zagadnienia realizowane w ramach pracy marketingowca m.in.: SEO, SEM, Social Media Marketing, Targeting czy Communication Tools.

Are You ready?

Dlaczego warto wybrać nasz kurs Angielski w marketingu online?

Kursy angielskiego dla marketingu online w szkole Eklektika to skuteczna i efektywna nauka języka, oparta na najnowszych trendach w marketingu oraz aktualnym słownictwie branżowym.

Kursy są zawsze dopasowane do potrzeb przedstawicieli branży – osób indywidualnych, które chcą szybko i skutecznie podnieść swoje umiejętności językowe i kwalifikacje zawodowe oraz firm i zespołów zajmujących się różnymi obszarami e-marketingu. Zajęcia odbywają się za pośrednictwem nowoczesnej platformy do e-learningu, co gwarantuje maksymalną wygodę i komfort uczestnikom kursów.

Wybrany kurs na platformie możesz wzbogacić spotkaniami z wysoko wyspecjalizowanymi lektorami – wtedy każdy kurs będzie przygotowany indywidualnie dla Ciebie lub Twojej firmy.