Idź do treci

Kurs angielskiego e-biznes to kompleksowe rozwiązanie edukacyjne dedykowane wszystkim związanym z e-commerce oraz osobom pragnącym pogłębić swoje kompetencje w zakresie języka specjalistycznego.

Komfortowa nauka we własnym tempie, przejrzyste moduły lekcji wraz z zadaniami oraz testami pomogą Ci usystematyzować wiedzę z zakresu języka związanego z nowymi technologiami oraz biznesem internetowym.

Treść kursu

  • Lesson 1: Data Security (Free Sample Lesson)
  • Lesson 2: Encryption
  • Lesson 3: Antivirus software
  • Lesson 4: Firewalls
  • Lesson 5: Company Security
  • Lesson 6: Cybercrime
  • Lesson 7: Malware
  • Lesson 8: Spyware
  • Lesson 9: Bots
  • Lesson 10: DDoS Attacks

Rekomendowany poziom znajomości języka angielskiego: średniozaawansowany lub wyższy

Dla kogo jest kurs Angielskiego w e-biznesie?

Angielski dla e-biznesu przeznaczony jest dla specjalistów związanych z branżą e-commerce oraz IT, w szczególności dla tych, którzy oczekują szybkich efektów, cenią swój komfort oraz chcących uczyć się z dowolnego miejsca i we własnym tempie.

Kurs e-biznes to także doskonałe uzupełnienie zajęć angielskiego dla firm, które stawiają na rozwój swoich pracowników oraz cenią innowacyjne podejście do nauczania. Dzięki temu specjalistycznemu kursowi poczujesz się pewniej niezależnie od kontekstu biznesowego, w którym się znajdziesz.

Jak wygląda kurs e-biznes?

Kurs e-biznes to kompletny trening specjalistycznego słownictwa związanego z branżą e-commerce.

Każdy moduł pozwala na poszerzenie słownictwa oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych. Zakres tematyczny kursu oferuje pracę nad rozumieniem i analizą tekstu czytanego i słuchanego. Każdy kurs zawiera także materiały video, dzięki którym nie tylko rozbudowujesz swoje słownictwo, ale także ćwiczysz rozumienie ze słuchu.

Zdobądź cenione kompetencje na rynku pracy w dowolnym miejscu i o dowolnej porze!

Co zawiera kurs angielskiego – e-biznes?

Kurs e-biznes to zbiór tekstów, słownictwa, materiałów video oraz zadań powtórzeniowych, dzięki którym nauka będzie łatwa, przyjemna i przede wszystkim efektywna! Kursanci mogą przyswajać zagadnienia we własnym tempie oraz stosownie do potrzeb, co czyni naukę angielskiego on-line w pełni spersonalizowaną.

Kurs uczy międzynarodowego języka biznesu i opiera się na zagadnieniach, w których każdy znajdzie coś dla siebie – bez względu na to, czy pracuje w branży e-commerce, HR, sektorze administracji, czy księgowości. English for e-business to tematyczne lekcje, które pozwolą zaznajomić się m.in. z zagadnieniami związanymi z digitalizacją, rodzajami e-biznesu, implementacją rozwiązań IT czy logistyką.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs angielskiego e-biznes?

Branżowe słownictwo, case studies, ćwiczenia utrwalające oraz testy pozwolą Ci na poszerzenie kompetencji językowych bez wychodzenia z domu. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci na swobodną komunikację z partnerami biznesowymi, kontrahentami oraz współpracownikami.

Nasi lektorzy, jako praktycy biznesu, stanęli na wysokości zadania, byś mógł korzystać z materiałów związanych z bieżącymi zagadnieniami świata e-biznesu. Nowoczesna platforma do e-learningu to tylko część możliwości, jakie przygotowała dla Ciebie Eklektika.

Kurs na platformie możesz też połączyć z nauką online z lektorem, aby osiągać jeszcze lepsze efekty w krótszym czasie!