Kurs Angielski dla biznesu

Pracujesz w biznesie? Chcesz czuć się pewnie i swobodnie podczas anglojęzycznych spotkań zawodowych? Doskonale trafiłeś! Mamy dla Ciebie świetnie zaprojektowany kurs angielskiego, w ramach którego szybko podniesiesz swoje językowe kompetencje i skutecznie poszerzysz słownictwo.

Kurs z dostępem na 90 dni

159 zł

Kurs angielski dla biznesu przeznaczony jest dla wszystkich osób, które pracują, wykorzystując język angielski i które poszukują pewności siebie w kontaktach z klientami, podczas prezentacji biznesowych czy korespondencji mailowej.

Profesjonalny kurs dla biznesu oparty jest na aktualnych zagadnieniach oraz trendach biznesowych, dzięki którym kursanci zdobędą praktyczne umiejętności oraz podniosą swoje kwalifikacje.

Dostęp 24/7 umożliwia naukę we własnym tempie, a powtórki systematyzują nowo zdobyte umiejętności.

Treść kursu

 • Lesson 1: Product Development (Free Sample Lesson)
 • Lesson 2: Company Structure
 • Lesson 3: Recruiting and Employment
 • Lesson 4: Marketing
 • Lesson 5: Sales
 • Lesson 6: Corporate Finance
 • Lesson 7: Leadership and Management
 • Lesson 8: Meetings
 • Lesson 9: Negotiations
 • Lesson 10: Business Travel
 • Lesson 11: IT in Business
 • Lesson 12: Project Management

Rekomendowany poziom znajomości języka angielskiego: średniozaawansowany lub wyższy

Co zyskujesz, wybierając nasz kurs angielskiego dla biznesu?

Kurs angielskiego dla biznesu jest dopasowany do potrzeb użytkowników języka angielskiego, którzy stają wobec wyzwań, jakie stawia przed nimi współczesny świat i jego dynamika.

Aktualne treści, branżowe słownictwo, zadania powtórzeniowe oraz testy sprawdzające zdobytą wiedzę pozwolą zyskać cenione na rynku pracy kompetencje, takie jak umiejętność prezentowania, negocjowania i utrzymywania kontaktu z klientem w języku obcym.

Na czym koncentrujemy się na kursie angielski dla biznesu?

Profesjonalny kurs angielskiego dla biznesu zawiera teksty branżowe, materiały wizualne, materiały video, ćwiczenia oraz quizy wiedzy, które pozwolą uzupełnić braki w słownictwie biznesowym oraz usystematyzować znajomość kolokacji, które rządzą światem biznesu.

Profesjonalny kurs angielskiego dla firm umożliwia zapoznanie się z aktualnymi trendami w komunikacji biznesowej, sprzedaży, negocjacjach czy zarządzaniu w języku obcym.

Charakterystyka kursu angielskiego dla biznesu

Angielski dla biznesu to dostępny 24/7 profesjonalny kurs języka specjalistycznego przygotowany z myślą o osobach, które wykorzystują język angielski zawodowo i chciałyby usystematyzować swoją wiedzę oraz rozwinąć kompetencje językowe niezbędne we współczesnym świecie biznesu.

Dzięki profesjonalnemu kursowi angielskiego dla biznesu poczujesz swobodę w sytuacjach wymagających użycia profesjonalnego słownictwa, będziesz skuteczniej negocjować oraz komunikować się podczas spotkań biznesowych, również tych online.

Co obejmuje kurs angielskiego dla biznesu?

Profesjonalny kurs angielski dla biznesu to zestaw modułów umożliwiających skuteczne podniesienie kompetencji językowych, poszerzenie słownictwa biznesowego oraz zwrotów używanych w kontekście zarządzania projektami, negocjacji czy finansów.

Podczas kursu rozwiniesz słownictwo angielskie, umiejętność czytania i rozumienia ze słuchu tekstów związanych z trendami w marketingu, sprzedaży, finansach czy rozwoju produktów.

Tematy, które porusza szkolenie to również sprzedaż, rekrutacja i negocjacje oraz podróże biznesowe po angielsku. Dzięki lekcjom angielskiego dla biznesu świat profesjonalnej komunikacji będzie stał przed Kursantami otworem!

Czego nauczamy podczas kursu angielskiego dla biznesu?

Profesjonalny kurs dla biznesu to kompleksowe rozwiązanie pozwalające Kursantom zaznajomić się z językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym oraz zaawansowanym.

W trakcie kursu użytkownicy przechodzą przez poszczególne moduły związane z biznesem,  poznają słownictwo, rozwiązują quizy oraz testy wiedzy. Wszystkie te działania prowadzą do nabycia konkretnych umiejętności językowych. Dodatkowo dzięki materiałom wizualnym Kursanci zapoznają się z trendami ze świata biznesu i pracują nad złożonymi case studies.

Profesjonalny kurs Angielski dla biznesu

Kurs angielskiego dla biznesu to gwarancja efektywnej nauki, która przynosi efekty!

Przygotowany przez praktyków biznesu kurs online to wygodna i komfortowa alternatywa zajęć in-company, którą można wzbogacić o wirtualne zajęciami z lektorem. Angielski dla biznesu pomoże zrozumieć branżowe kolokacje, rozbuduje słownictwo, a co najważniejsze, sprawi, że Kursant odnajdzie się w obecnych realiach biznesowych.

Kurs na platformie możesz wzbogacić spotkaniami online z wysoko wyspecjalizowanymi lektorami – wtedy każdy kurs będzie przygotowany indywidualnie dla Ciebie lub Twojej firmy.

Zobacz inne kursy z tej kategorii

0.01 zł

dni

119 zł

unlimited access dni

1149 zł

10 hours dni

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.