Angielski techniczny

Twoje obowiązki zawodowe lub zainteresowania są ściśle związane z techniką lub technologią? Na co dzień operujesz specjalistycznym językiem i chcesz równie skutecznie komunikować w swojej branży po angielsku? Kurs angielskiego technicznego to propozycja właśnie dla Ciebie!

Technicznie rzecz ujmując, angielski techniczny przydaje się wszędzie tam, gdzie konieczne jest operowanie specjalistycznym językiem, opisującym technologiczne szczegóły rozmaitych procesów, zwłaszcza związanych z produkcją i użytkowaniem maszyn i urządzeń, obsługą rozmaitych instalacji, rysunkiem technicznym czy pisaniem i tłumaczeniem specyfikacji, instrukcji i fiszek produkcyjnych.

Kurs specjalistyczny języka angielskiego skupiający się na technicznej stronie Twoich pasji lub zadań realizowanych w ramach pracy zawodowej pozwala w krótkim czasie efektywnie podnieść znajomość angielskiego technicznego.

Dla kogo kurs język angielski techniczny

Język angielski techniczny to kurs dedykowany osobom, które prywatnie lub zawodowo zajmują się techniczną stroną rozmaitych zagadnień i zależy im na rozwijaniu swoich pasji lub efektywniejszym wykonywaniu obowiązków – bez granic i barier językowych. Z kursów angielskiego technicznego mogą skorzystać m.in. technicy i technolodzy, inżynierowie, instalatorzy, serwisanci, a także właściciel, managerowie i pracownicy przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i/lub dystrybucją różnego rodzaju urządzeń, sprzętów, maszyn, bądź elementów / podzespołów wybranych konstrukcji. Angielski techniczny to również propozycja dla przedstawicieli szerokiej branży IT, zajmującej się techniczną stroną przetwarzania informacji.

Jak wygląda kurs technicznego języka angielskiego

Kursy technicznego angielskiego realizowane są w systemie stacjonarnym oraz online, w grupach lub indywidualnie. Z kursów mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które chcą umożliwić podniesienie kwalifikacji swoim pracownikom. Celem kursów jest wyposażenie Kursantów w jak najszerszy zakres słów branżowych oraz skuteczne podniesienie uniwersalnych umiejętności językowych. Tutaj nie tracisz czasu na banalne czytanki – od razu bierzemy się do rzeczy i sięgamy po specjalistyczne teksty z Twojej branży, które rozbieramy na części pierwsze, wyławiając z nich to, co najistotniejsze.

Co zawiera angielski techniczny kurs

Kurs angielskiego technicznego to precyzyjnie przygotowana propozycja nauki angielskiego w oparciu o specjalistyczne teksty źródłowe, zawierające aktualnie stosowane, techniczne słownictwo, zwroty i wyrażenia. Kursy realizowane są w oparciu o autorskie materiały, przygotowywane przez doświadczonych lektorów i native speakerów, którzy biegle poruszają się w zagadnieniach technicznych z różnych branż. Zdajemy sobie sprawę z tego, że technika to dziedzina, która dynamicznie się zmienia i ekspresowo ewoluuje, dlatego stale trzymamy rękę na pulsie i na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę oraz materiały do nauki angielskiego.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie angielskiego technicznego

Kursy angielskiego technicznego w szkole Eklektika to kursy skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań osób zajmujących się techniką na co dzień. Nie serwujemy banałów – pracujemy na konkretach, by nasi Kursanci, w jak najkrótszym czasie, mogli cieszyć się umiejętnością komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim w jego specjalistycznym, technicznym wydaniu. Po ukończeniu technicznego kursu języka angielskiego będziesz pewnie i bez problemów opisywać wszystkie techniczne aspekty zagadnień, którymi się zajmujesz prywatnie, w ramach pasji lub zawodowo.

Zamów rozmowę dla firm

Chcesz rozwinąć swoją firmę?
Zainwestuj w umiejętności językowe
swoich Pracowników.

Uzupełnij formularz,
a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i opowie, jak możemy Ci pomóc.
    [honeypot pulapka-842 id:pulapka]