Kurs z prowadzenia szkoleń w języku angielskim

Prowadzisz szkolenia po angielsku? Mamy dla Ciebie specjalistyczny kurs, prowadzony przez doświadczonych w branży szkoleniowej lektorów i native speakerów. To gwarancja intensywnej i skutecznej nauki, dzięki której w każdej sytuacji będziesz czuć się pewnie i swobodnie

Znajomość angielskiego umożliwia nam rozwój zawodowy, w ramach którego podejmujemy się rozmaitych wyzwań i zadań. Niektóre z nich mają mocno specjalistyczny charakter i wymagają konkretnego zasobu słów, wyrażeń i zwrotów.

Prowadzenie szkoleń po angielsku wymaga płynności w posługiwaniu się językiem, zarówno w ramach poruszanych przez szkoleniowca tematów i zagadnień branżowych, jak i słownictwa i wyrażeń niezbędnych do perfekcyjnego przeprowadzania całego procesu, m.in.: bezproblemowego nawiązywania bezpośredniego kontaktu z odbiorcami, zachęcania ich do pracy i współpracy podczas ćwiczeń, a także szybkiego reagowania na ich pytania oraz skutecznego rozwiewania wszelkich wątpliwości.

Dla kogo jest kurs szkolenia w języku angielskim

Zajmujesz się zawodowo prowadzeniem szkoleń w języku angielskim? A może to Twoje najnowsze zadanie, z którym przyszło Ci się zmierzyć? Specjalistyczny kurs języka angielskiego z prowadzenia szkoleń to propozycja właśnie dla Ciebie.

Kursy prowadzenia szkoleń w języku angielskim dedykowane są wszystkim osobom, które zajmują się projektowaniem, przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń po angielsku – bez względu na ich tematykę czy grupę odbiorców oraz branżę, którą reprezentują. To również doskonała propozycja dla osób dopiero planujących swoją karierę zawodową, realizujących studia m.in. na kierunkach związanych z marketingiem, zarządzaniem, handlem czy human resources. Być może na Twojej ścieżce kariery pojawi się potrzeba przygotowania i przeprowadzenia szkolenia – będziesz na to gotowy!

Jak wygląda kurs prowadzenia szkoleń po angielsku

Kursy angielskiego z prowadzenia szkoleń w tym języku prowadzone są zarówno stacjonarnie, jak i on-line, w grupach i indywidualnie. To hybryda teorii i praktyki, pozwalająca na osiągnięcie w krótkim czasie świetnych efektów. Kursy są intensywne i mocno skoncentrowane na specjalistycznej wiedzy branży szkoleniowej, prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, w oparciu o ich autorskie materiały.

Co zawiera kurs szkolenia po angielsku

Szkolenia po angielsku to kursy realizowane na bazie materiałów opracowywanych w oparciu o najnowsze teksty, zapisy audio i audio – video ze szkoleń przeprowadzanych przez wysokowykwalifikowanych specjalistów, pewnych siebie i prezentowanych treści.

W ramach kursu z prowadzenia szkoleń po angielsku efektywnie podniesiesz poziom uniwersalnych umiejętności językowych i skutecznie poszerzysz słownictwo typowe dla branży szkoleniowej.

Dlaczego warto wybrać kurs szkolenia w języku angielskim

Kurs prowadzenia szkoleń w języku angielskim w szkole Eklektika to doskonale zaprojektowana propozycja, łącząca teorię z praktyką – w odpowiednich proporcjach. Kursy są prowadzone przez doświadczonych lektorów i native speakerów, którzy w swoim zawodowym życiu zorganizowali i przeprowadzili niejedno szkolenie (po angielsku, oczywiście!). To nauczyciele, którzy z energią i pasją przekażą Ci najważniejsze informacje, w oparciu o aktualne trendy szkoleniowe i wyłącznie współczesne słownictwo.

Kończąc kurs będziesz pewien swoich umiejętności językowych, które pozwolą Ci spokojnie i profesjonalnie zmierzyć się z każdym szkoleniowym wyzwaniem.

 

Zamów rozmowę dla firm

Chcesz rozwinąć swoją firmę?
Zainwestuj w umiejętności językowe
swoich Pracowników.

Uzupełnij formularz,
a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i opowie, jak możemy Ci pomóc.