Kurs z prezentacji firmy w języku angielskim

Do Twoich obowiązków zawodowych należy prezentowanie i reprezentowanie firmy na różnego rodzaju spotkaniach? Doskonale trafiłeś! Na intensywnym kursie szybko opanujesz umiejętności i słownictwo, dzięki którym pewnie i profesjonalnie wywiążesz się ze swoich zadań!

Dla kogo kurs – Prezentacja firmy w języku angielskim?

Nasz unikatowy kurs prezentacja firmy w języku angielskim przeznaczony jest dla wszystkich tych, których praca zawodowa wymaga prezentowania swojej firmy po angielsku. Dla właścicieli firm, managerów, przedstawicieli handlowych, sales managerów, PR-owców i wszystkich tych, którzy prezentują firmę, wyniki finansowe, opowiadają o produktach lub planach rozwoju biznesu w języku angielskim.

Jak wygląda kurs Prezentacja firmy w języku angielskim?

Kurs angielskiego każdorazowo opracowujemy indywidualnie, w zależności od Twoich wymagań. Na pierwszych zajęciach lektor przeprowadzi analizę potrzeb, na podstawie której poprowadzi dla Ciebie kurs. Późniejsze spotkania są już ukierunkowane na te potrzeby naszych Kursantów, które okazały się najbardziej pożądane.

Kurs prezentacja firmy w języku angielskim zazwyczaj składa się z od 10 do 20 spotkań (w zależności od Twoich wyjściowych umiejętności językowych), każde spotkanie trwa 60 lub 90 minut. Są też możliwe inne warianty – np. 2-3 intensywne spotkania kilkugodzinne.

Co zawiera kurs prezentacja firmy w języku angielskim?

Kurs prezentacja firmy w języku angielskim, jak pozostałe nasze kursy, zawiera omówienie najważniejszych składowych języka: nowe słownictwo przeplata się w nim z funkcjonalną gramatyką, wszystko zaś zostaje omówione tak, by zaowocowało doskonałą prezentacją Twojej firmy w języku angielskim!

Najważniejsze zagadnienia na kursie dla firm – prezentacja firmy w języku angielskim:

 • Podstawowe cechy efektywnej prezentacji. Cel i struktura prezentacji oraz elementy spajające jej poszczególne części. Pomocne wyrażenia i zwroty.
 • Wstęp do prezentacji. Przedstawienie siebie i tematu prezentacji. Zarysowanie najistotniejszych elementów prezentowanego wywodu.
 • Sposoby jak najkorzystniejszego zaprezentowania firmy, produktu lub usługi. Konstrukcje i słownictwo pozwalające skupić uwagę odbiorcy na najistotniejszych punktach prezentacji. Prezentowanie argumentów, konstruowanie spójnej i treściwej wypowiedzi.
 • Style prezentacji (formalny, osobisty itp.) – różnice, podobieństwa, charakterystyka leksykalna i składniowa. Chwyty retoryczne i zabiegi stylistyczne.
 • Język ciała, mimika, gestykulacja. Praca nad precyzyjną wymową i intonacją. Różnice między prezentacjami oficjalnymi i roboczymi.
 • Pomoce wizualne. Opisywanie trendów, zjawisk gospodarczych, operowanie liczbami, omawianie różnych typów wykresów.
 • Pytania słuchaczy. Jak zadawać i odpowiadać na pytania podczas prezentacji. Umiejętność radzenia sobie z pytaniami wykraczającymi poza zakres prezentacji.
 • Zakończenie prezentacji. Łączenie i podsumowywanie poszczególnych wątków wywodu. 10 najczęstszych błędów podczas prezentacji.
 • Ćwiczenia praktyczne, symulacje prezentacji.
 • Feedback dla Uczestnika.

A oto kilka przykładowych zwroty, których możesz się spodziewać na kursie:

We were founded / set up / established in …………..

Nasza firma została założona w …………………….

 

We launched a new….
Wypuściliśmy (na rynek) nowy…

 

We are developing new….
Rozwijamy nowe…

 

We are the market leaders in ………… countries.
Jesteśmy liderami rynku w …………. krajach.

 

We have expanded our operations.
Zwiększyliśmy zasięg naszych działań.

 

Our company has grown by …………..
Nasza firma rozrosła się o ………………

 

We are based in Japan/Chicago/our headquarter’s in Berlin.
Mamy siedziby w Japonii/ Chicago/ nasza główna siedziba znajduje się w Berlinie.

 

We’re the biggest construction company in Asia-Pacific.
Jesteśmy największą firmą budowlaną w Azji i na Pacyfiku.

 

We’ve been in business since ………….
Działamy w branży od ………………………

 

Dlaczego nasz kurs jest wyjątkowy?

Nasi lektorzy są ekspertami od wypowiedzi ustnych, którzy w przystępny sposób przekażą Ci swoją wiedzę i najważniejsze wskazówki. Dysponujemy też bardzo bogatą bazą autorskich materiałów branżowych. Na naszym kursie z prezentacji firmy w języku angielskim nauczysz się wszystkiego, co potrzebne, aby odnieść sukces!

Współpracują z nami jedynie najlepsi lektorzy, ponieważ zawsze stawiamy na wysoką jakość prowadzonych przez nas zajęć. Dzięki elastycznemu podejściu do Twoich potrzeb i zaangażowaniu lektorów nasze kursy angielskiego dla firm są wyjątkowe.

Z nami naprawdę się nauczysz!

Czego się nauczysz i jak zdobędziesz umiejętności na naszym kursie?

Na naszym kursie prezentacja firmy w języku angielskim dowiesz się, jak z sukcesem zaprezentować firmę przy użyciu odpowiednich zwrotów, jaką strukturę powinna mieć świetnie przygotowana prezentacja, jak radzić sobie z pytaniami uczestników, a także jak syntetycznie podsumować i zakończyć swoją wypowiedź. Prezentacja firmy w języku angielskim to profesjonalny kurs, po którym będziesz w 100% przygotowany do prezentacji swojej firmy po angielsku na najwyższym poziomie.

Zamów rozmowę dla firm

Chcesz rozwinąć swoją firmę?
Zainwestuj w umiejętności językowe
swoich Pracowników.

Uzupełnij formularz,
a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i opowie, jak możemy Ci pomóc.
  [honeypot pulapka-842 id:pulapka]


  Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

  W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.