Kursy języka angielskiego dla lekarzy i pielęgniarek

Szukasz kursu angielskiego, który pozwoli Ci w krótkim czasie podnieść kompetencje językowe i skutecznie rozszerzyć medyczne słownictwo? Doskonale trafiłeś! Oferujemy Ci intensywne i efektywne kursy angielskiego, które bez problemu dopasujesz do swojego napiętego grafiku.

Pracujesz w branży medycznej? Wiemy, że na studia poświęciłeś wiele lat i wciąż cierpliwie się dokształcasz, uważnie śledząc rozwój branży medycznej, poznając najnowocześniejsze techniki i urządzenia, które pozwalają na systematyczne podnoszenie jakości życia Twoich pacjentów i sprawiając, że możesz pomagać im jeszcze skuteczniej.

Jesteś pielęgniarką lub pielęgniarzem? Doceniamy Twoją wiedzę, zaangażowanie, sposób, w jaki opiekujesz się pacjentami oraz to, jak wspierasz lekarzy w ich pracy. Kursy języka angielskiego medycznego to kursy przygotowane właśnie z myślą o przedstawicielach zawodów medycznych, a także pracownikach administracji w przychodniach zdrowia i szpitalach.

Opanuj język angielski dla medyków – szybko i skutecznie

Wiemy, że nie masz czasu do stracenia, a Twój grafik zawodowy najczęściej pęka w szwach. Dlatego proponujemy Ci intensywną, maksymalnie efektywną naukę języka angielskiego medycznego na kursie skrojonym na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Medyczny angielski to kurs, który w krótkim czasie pozwoli Ci skutecznie podnieść uniwersalne umiejętności językowe w medycynie oraz znacząco poszerzyć słownictwo branżowe.

Dla kogo kurs języka angielskiego medycznego?

Kursy języka angielskiego medycznego to kursy konstruowane przede wszystkim z myślą o przedstawicielach zawodów medycznych – lekarkach i lekarzach różnych specjalności oraz pielęgniarkach i pielęgniarzach.

Z naszych kursów korzystają również studenci medycyny, przedstawiciele różnych zawodów medycznych (m.in.: położne, diagnostycy laboratoryjni, ratownicy medyczni i farmaceuci) oraz personel medyczny i specjaliści ochrony zdrowia (m.in.: epidemiolodzy i fizjoterapeuci).

Jak wygląda kurs angielskiego dla lekarzy i pielęgniarek?

Kursy angielskiego dla lekarzy i kursy angielskiego dla pielęgniarek są prowadzone przez profesjonalnych lektorów języka angielskiego, którzy dodatkowo posiadają rozległą wiedzę medyczną, często popartą doświadczeniem zawodowym w szeroko rozumianej branży medycznej.

Kursy tworzone z myślą o nauce angielskiego w branży medycznej, realizowane są w oparciu o autorskie materiały, przygotowywane na bazie aktualnych, specjalistycznych tekstów branżowych, poruszających kwestie związane z medycyną i opieką nad pacjentami. Zajęcia i kursy odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i online, indywidualnie i w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach.

Dlaczego warto wybrać kursy angielskiego medycznego?

Decydując się na kurs angielskiego medycznego, zyskujesz pewność, że będziesz uczyć się żywego języka angielskiego, którym posługują się współcześni przedstawiciele branży medycznej na całym świecie. W krótkim czasie podniesiesz swój poziom angielskiego stosowanego w branży medycznej, zyskując swobodę prowadzenia rozmów z kolegami i koleżankami po fachu, a także z zagranicznymi pacjentami, którzy nie komunikują się w języku polskim. Kurs medycznego angielskiego wyposaży Cię w szeroki zakres branżowych słów, umożliwiając dalszy rozwój zawodowy – bez żadnych lingwistycznych ograniczeń.

Oferta kursów angielskiego dla branży medycznej

Kursy języka angielskiego dla przedstawicieli branży medycznej w ofercie szkoły Eklektika – Language Means Business to kursy realizowane w różnych formułach online – w ramach indywidualnych lekcji angielskiego, jak i podczas intensywnych kursów grupowych. Wybierz opcję, która najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania oraz zawodowy grafik.

Zamów rozmowę dla firm

Chcesz rozwinąć swoją firmę?
Zainwestuj w umiejętności językowe
swoich Pracowników.

Uzupełnij formularz,
a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i opowie, jak możemy Ci pomóc.
    [honeypot pulapka-842 id:pulapka]


    Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

    W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.