Konwersacje w języku angielskim

Szukasz sposobu na efektywne podniesienie umiejętności komunikacyjnych? Właśnie go znalazłeś! Konwersacje po angielsku to maksymalnie elastyczna propozycja, którą możemy dowolnie modyfikować, optymalnie dopasowując zajęcia do Twoich potrzeb. Z nami po prostu zaczniesz mówić!

Co robisz, gdy chcesz opanować sztukę jazdy na rowerze? Studiujesz instrukcję obsługi roweru czy po prostu na niego wsiadasz? A gdy chcesz nauczyć się pływać? Analizujesz prawo Archimedesa czy wskakujesz do basenu? Co ze skakaniem na skakance? Rozkładasz na czynniki pierwsze zasady dynamiki Newtona czy po prostu bierzesz skakankę w dłoń? Oczywiście, że wsiadasz na rower, wskakujesz do basenu i zaczynasz skakać! Podobnie jest z angielskim.

Jeśli zależy nam na nauczeniu się tego języka i jak najszybszym wejściu na poziom komunikatywny – po prostu musimy zacząć mówić! Konwersacje w języku angielskim to sposób na zaspokojenie tej najistotniejszych potrzeby osób uczących się języka.

Dla kogo jest kurs konwersacyjny z angielskiego

Konwersacje z angielskiego są dedykowane tym osobom, które potrzebują okazji do poćwiczenia swojego angielskiego w bezpiecznych, kontrolowanych przez profesjonalistę warunkach. To propozycja dla każdego, kto poszukuje sposobu na przełamanie swojej bariery i ograniczeń. Kursy konwersacyjne przeznaczone są dla osób indywidualnych, grup oraz grup zorganizowanych (np. przedstawicieli danej firmy czy korporacji).

Celem konwersacji jest zawsze stworzenie Kursantowi lub Kursantom optymalnych, bezpiecznych warunków do rozmowy w życzliwej, otwartej atmosferze, gwarantującej maksymalną efektywność kolejnych spotkań.

Intensywny kurs konwersacyjny z języka angielskiego

Zależy Ci na szybkim efekcie? Zdecyduj się na intensywny kurs konwersacyjny, który w ekspresowym tempie pozwoli Ci wejść na wyższy poziom komunikatywności i umożliwi prowadzenie swobodnych rozmów na każdy temat. Intensywny kurs konwersacyjny z języka angielskiego to pewność, że w krótkim czasie zaczniesz mówić po angielsku. Naprawdę!

Na tę formę nauki decydują się przede wszystkim osoby, których życie postawiło przed zadaniem i wyzwaniem z terminem realizacji… na wczoraj! Awans w pracy? Zbliżające się wielkimi krokami spotkanie na firmowym szczycie? Służbowy wyjazd za granicę? Egzamin? Wymarzona podróż? Każdy powód jest dobry, by zapisać się na intensywne konwersacje po angielsku.

Angielski kurs konwersacyjny – organizacja

Jak wygląda kurs konwersacyjny? No cóż, z pozoru, po prostu sobie rozmawiamy! Musisz jednak wiedzieć, że wszystko, co dzieje się podczas lekcji opiera się na konkretnym planie lektora, który umiejętnie steruje rozmową, ekspresowo diagnozując Twoje potrzeby i braki, profesjonalnie poprawiając błędy i podpowiadając Ci praktyczne sposoby na wybrnięcie z każdej skomplikowanej językowo rozmowy.

Możemy pracować w oparciu o autorskie materiały, przygotowane i wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie, optymalnie odpowiadające Twoim potrzebom i zainteresowaniom lub sięgać każdorazowo po dowolne treści, aktualności ze świata, beletrystykę, artykuły prasowe.

Dlaczego warto wybrać kurs konwersacyjny

Kursy konwersacyjne z angielskiego organizowane przez szkołę Eklektika – Language Means Business stwarzają Ci komfortowe warunki, w których po prostu… zaczynasz mówić. To ciąg spotkań, których intensywność, czas trwania i tematyka zależą od Ciebie i od wspólnie ułożonego planu działania.

Konwersacje po angielsku prowadzą zarówno doświadczeni lektorzy, jak i native speakerzy – wyłącznie najlepsi z najlepszych, którzy zadbają o najwyższy poziom każdej lekcji (oczywiście dopasowany do Twoich umiejętności językowych) oraz o Twoje dobre samopoczucie, które doda Ci pewności, ośmieli i otworzy. Are you ready? Tell us about it!

Zamów rozmowę dla firm

Chcesz rozwinąć swoją firmę?
Zainwestuj w umiejętności językowe
swoich Pracowników.

Uzupełnij formularz,
a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i opowie, jak możemy Ci pomóc.
    [honeypot pulapka-842 id:pulapka]


    Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

    W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.