Idź do treci

Pracujesz jako in-house lawyer lub jesteś częścią większego zespołu w kancelarii? Obsługujesz anglojęzycznych klientów albo pracujesz na dokumentacji w języku angielskim? W Twojej pracy każda litera, każda cyfra i każdy paragraf mają ogromne znaczenie. Tutaj nie ma miejsca na nieścisłości, a każda decyzja podejmowana w ramach kolejnych zawodowych wyzwań musi być oparta o rzetelne informacje i maksymalnie obiektywny ogląd.

Język angielski dla prawników to oferta specjalistycznego kursu, który pozwoli Ci rozszerzyć kompetencje zawodowe, prowadzić swobodne konwersacje branżowe i bez ograniczeń korzystać z dowolnych, anglojęzycznych źródeł.

Naucz się biegle komunikować po angielsku

Biegła znajomość języka angielskiego jest w zasięgu Twoich możliwości. Doskonale skonstruowany kurs angielskiego dla prawników pozwoli Ci w ekspresowym tempie skutecznie odświeżyć i efektywnie podnieść uniwersalne umiejętności językowe oraz rozszerzyć słownictwo branżowe (i nie tylko!).

Wyraźnie wyższy poziom znajomości języka angielskiego zapewni Ci maksymalny komfort podczas rozmów w gronie prawników lub przedstawicieli biznesu oraz pozwoli w pełni korzystać z rozmaitych zawodowych kursów i szkoleń, sympozjów czy konferencji prowadzonych po angielsku.

Dla kogo kurs języka angielskiego prawniczego?

Z kursów języka angielskiego dla prawników powinna skorzystać każda osoba posiadającą wykształcenie prawnicze lub studiująca prawo, pracująca w zawodzie prawnika lub w administracji, świadcząca rozmaite usługi prawne, np. z zakresu prawa handlowego, podatkowego i finansowego, a także prawa pracy czy prawa międzynarodowego.

Naszymi kursantami są adwokaci, radcy prawni i notariusze, a także doradcy podatkowi, rzecznicy patentowi czy nadzorcy sądowi.

Sporą grupę stanowią również studenci ostatnich lat studiów prawniczych, którzy chcą wejść na rynek pracy wyposażeni w biegłą znajomość języka angielskiego prawniczego.

Jak wygląda kurs języka angielskiego dla prawników?

Kursy języka angielskiego dla prawników prowadzone są stacjonarnie lub online, indywidualnie i grupowo. Lektorzy realizujący kursy angielskiego prawniczego to doświadczeni profesjonaliści, którzy biegle znają język angielskie i posiadają szeroką wiedzę z zakresu różnych przedmiotów i metod regulacji prawa, często popartą branżowym doświadczeniem zawodowym.

Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego prawniczego?

Kurs angielskiego prawniczego to kurs skrojony na miarę potrzeb i oczekiwań specjalistów, dedykowany przedstawicielom konkretnej branży i prowadzony przez lektorów doskonale znających zagadnienia prawnicze i niuanse językowe z nimi związane. Tutaj nie ma miejsca na przypadkowe treści.

Wierzymy, że efektywna nauka angielskiego branżowego dla prawników to nauka maksymalnie odpowiadająca zainteresowaniom i zawodowym potrzebom naszych kursantów. Kursy języka angielskiego dla prawników gwarantują najwyższy poziom nauczania, w grupach zaangażowanych osób posiadających odpowiednie wykształcenie i zawodowe doświadczenie (lub intensywnie przygotowujących się do zawodu prawnika), w oparciu o aktualne materiały branżowe poparte doświadczeniem zawodowym w branży.

Oferta kursów angielskiego dla prawników

Kursy języka angielskiego dla prawników w ofercie szkoły Eklektika to kursy realizowane w różnych formułach online, zarówno w ramach indywidualnych lekcji angielskiego, jak i intensywnego kursu angielskiego w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach.

Sprawdź szczegóły oferty kursów językowych i wybierz ten, który najpełniej wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania.