Idź do treci

Pracujesz w logistyce? A może dopiero planujesz swoją karierę w tej wymagającej doskonałej organizacji branży? Działania logistyczne doskonale opisuje reguła 7R: right product (właściwy produkt), right quantity (właściwa ilość), right condition (właściwy stan), right place (właściwe miejsce), right time (właściwy czas), right customer (właściwy klient) i right price (właściwa cena). Kurs angielski w logistyce, transporcie i spedycji to najprostszy sposób na ekspresowe podniesienie umiejętności językowych i efektywne poszerzenie słownictwa branżowego.

Biegła znajomość języka angielskiego to atut, z którym trudno dyskutować w kontekście międzynarodowego charakteru branży logistycznej.

Right? All right!

Język angielski w logistyce – szybko i na temat!

W logistyce liczy się jakość i czas odmierzane satysfakcją Twoich klientów! U nas jest podobnie!

Konstruujemy branżowe kursy języka angielskiego dla logistyków, których celem jest szybka i efektywna nauka języka. Kursy angielskiego dla logistyków mają pozwolić Ci na znaczne podniesienie uniwersalnych umiejętności językowych w oparciu o specjalistyczne i aktualne treści z Twojej branży. Nie tracimy czasu na wkuwanie słówek, z których nie będziesz korzystać. Dla nas liczą się Twoje potrzeby i Twój rozwój zawodowy.

Dla kogo kurs języka angielskiego w logistyce?

Kursy angielskiego w logistyce dedykowane są wszystkim przedstawicielom tej branży, zarówno pracownikom niezależnych centrów logistycznych, jak i mniejszych lub większych działów logistyki funkcjonujących w ramach dowolnej firmy czy przedsiębiorstwa. To również propozycja, z której mogą skorzystać osoby przygotowujące się do wkroczenia na rynek pracy lub zmiany swojej ścieżki zawodowej, posiadający odpowiednie wykształcenie i/lub doświadczenie w branży logistycznej.

Znajomość języka angielskiego oraz maksymalnie szeroki zasób słownictwa branżowego, które szlifujemy podczas kursów angielskiego w logistyce, przydaje się również pracownikom spedycji i transportu.

Jak wygląda kurs angielskiego w logistyce?

Kurs języka angielskiego dla logistyki to kurs prowadzony przez profesjonalnego lektora, w oparciu o autorskie materiały, przygotowywane na bazie aktualnych, branżowych treści. Kolejne zadania i lekcje pozwalają równocześnie na efektywne podnoszenie uniwersalnych umiejętności językowych oraz skuteczne rozszerzanie specjalistycznego słownictwa.

Nasi lektorzy posiadają niezbędne kwalifikacje do nauczania języka oraz szeroką wiedzę z dziedziny logistyki, transportu i spedycji, najczęściej popartą dodatkowo doświadczeniem zawodowym w firmach realizujących usługi logistyczne.

Dlaczego warto wybrać branżowy kurs angielskiego dla logistyki?

Kurs angielskiego dla logistyki to kurs dla specjalistów z konkretnej branży. Decydując się na ten sposób nauki angielskiego, zyskujesz pewność, że będziesz się uczyć dokładnie tego, co będzie Ci potrzebne, by realizować się zawodowo i bez ograniczeń rozwijać swoje umiejętności. Zyskasz swobodę prowadzenia konwersacji na każdy temat, pozbędziesz się bariery językowej, która do tej pory ograniczała Twoje możliwości w zawodowych kontaktach z zagranicznymi klientami czy kontrahentami.

Oferta kursów angielskiego dla logistyki, transportu i spedycji

Branżowe kursy języka angielskiego dla logistyki, transportu i spedycji realizowane są w szkole Eklektika w różnych formułach online – w ramach indywidualnych lekcji angielskiego, jak i intensywnych kursów angielskiego w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach.

Sprawdź szczegóły oferty kursów językowych i wybierz ten, który najpełniej wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania.