Angielski dla IT

Twoja firma działa w branży IT? Zajmujecie się tworzeniem oprogramowania, przetwarzaniem danych lub automatyzacją procesów? Specjalistyczny kurs angielskiego to świetny pomysł i doskonała inwestycja, dzięki której Twój zespół będzie pracował bez barier językowych!

IT to jedna z najbardziej dynamicznych branż nowoczesnego świata. Tworzone i wprowadzane przez nią innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązania mają wpływ na niemal wszystkie dziedziny życia współczesnego człowieka. To równocześnie branża o międzynarodowym charakterze, której działania przekraczają wszystkie granice. Doskonała znajomość języka angielskiego? Obowiązkowa! Pozwala w pełni wykorzystywać potencjał Twojego zespołu i Twojej firmy. Czas na branżowy kurs angielskiego? Mamy propozycję, która w pełni zaspokoi Twoje potrzeby i oczekiwania.

Zainwestuj w swój zespół!

Zgrany, kompetentny i pewny swoich umiejętności zespół to Twoja siła! Kurs Angielskiego dla IT jest więc inwestycją, która zdecydowanie się opłaca! Możliwość prowadzenia swobodnych rozmów branżowych po angielsku skutecznie otworzy Twój biznes na kontakty (i kontrakty!) międzynarodowe i da Ci pewność, że żadna okazja nie zostanie zaprzepaszczona. Twoi pracownicy rozwiną zawodowe skrzydła i razem podniesiecie konkurencyjność Twojej firmy na tym dynamicznym rynku.

Jak wyglądają kursy Angielski dla IT z lektorem

Angielski dla specjalistów IT z lektorem może być realizowany stacjonarnie lub za pośrednictwem wybranych komunikatorów internetowych, np. Skype, Zoom Meeting, Microsoft Teams czy Google Hangouts. Pracujemy indywidualnie lub w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach, zawsze na specjalnie wyselekcjonowanych, przede wszystkim autorskich materiałach, które tworzymy w oparciu o aktualne, branżowe treści. Bezpośredni kontakt kursantów z doświadczonym lektorem stwarza optymalne warunki do intensywnej i efektywnej nauki angielskiego.

Intensywna i skuteczna nauka języka branżowego

Masz firmę działającą w branży IT? My mamy dla Ciebie ofertę profesjonalnych kursów językowych dla Twoich pracowników. Kursy angielskiego dla IT z lektorem to kursy optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań, przygotowane przez specjalistów, biegle władających językiem i doskonale znających specyfikę branży IT oraz jej słownictwo, zarówno to oficjalne, jak i wszechobecne skróty i zwroty slangowe. Twoi pracownicy otrzymają niezbędne narzędzia i profesjonalne wsparcie w szybkim podnoszeniu uniwersalnych umiejętności językowych oraz skutecznym rozszerzaniu specjalistycznego słownictwa. Przykładowe zagadnienia kursowe obejmują m.in. sprzęt i oprogramowanie, inżynierię oprogramowania, obsługę danych, dokumentację techniczną, wsparcie IT, nowe trendy w branży i slang IT.

Profesjonalny kurs Angielskiego dla IT – organizacja

Co musisz zrobić? Zlecić nam organizację kursy, a my zajmiemy się resztą. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za przeprowadzenie testów poziomujących dla Twoich pracowników, skonstruowanie grup oraz wszelkie ustalenia dotyczące grafików. Nie musisz się martwić żadnymi formalnościami! Dodatkowo możesz liczyć na profesjonalne raporty dotyczące aktywności i postępów czynionych przez członków Twojego zespołu. Będziesz trzymał rękę na pulsie i miał wszystko pod kontrolą, nie angażując się równocześnie w szereg formalności związanych z organizacją kursów.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszą opcję dla swojej firmy

Dokładamy wszelkich starań, by oferować naszym Klientom specjalistyczne kursy językowe na najwyższym poziomie. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi lektorami i native speakerami, posiadającymi niezbędne kwalifikacje zawodowe oraz doświadczenie w danej branży. Konstruując kursy oraz tworząc autorskie materiały szkoleniowe, bazujemy na najnowszych informacjach, trendach oraz aktualnym słownictwie branżowym – wszystko po to, by nie tracić Twojego czasu na zbędne rzeczy. Uczymy intensywnie, stawiając na szybkie i trwałe efekty.

Specjalistyczne kursy angielskiego dla IT z lektorem doskonale wpisują się we współczesny e-biznes, w pełni odpowiadając na bieżące i przyszłe oczekiwania dynamicznej branży IT.

Zamów rozmowę dla firm

Chcesz rozwinąć swoją firmę?
Zainwestuj w umiejętności językowe
swoich Pracowników.

Uzupełnij formularz,
a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i opowie, jak możemy Ci pomóc.
    [honeypot pulapka-842 id:pulapka]


    Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

    W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.