Angielski dla inżynierów

Szukasz specjalistycznego kursu językowego, który pozwoli Ci szybko podnieść umiejętności językowe i rozszerzyć branżowe słownictwo? Właśnie go znalazłeś! Uczymy szybko i intensywnie w oparciu o autorskie materiały oraz aktualne treści z inżynierii, techniki i technologii.

Jesteś inżynierem? W swojej pracy zawodowej zajmujesz się projektowaniem i konstruowaniem? Dbasz o maksymalną efektywność rozwiązań technicznych i technologicznych na rozmaitych budowach? A może dopiero wkraczasz na swoją ścieżkę kariery, którą planujesz ściśle powiązać np. z inżynierią procesów produkcji, inżynierią środowiska lub bioinżynierią? Kurs angielskiego dla inżynierów to kurs właśnie dla Ciebie!

Znajomość języka angielskiego zdecydowanie ułatwi Ci pracę i otworzy przed Tobą nowe możliwości rozwoju zawodowego! Będziesz mógł swobodnie korzystać z rozmaitych materiałów i specjalistycznych, anglojęzycznych źródeł oraz prowadzić zaawansowane konwersacje z kolegami i koleżankami po fachu.

Angielski dla inżynierów – szybko i konkretnie!

W inżynierii liczy się precyzja, a każdy detal Twojego projektu musi być perfekcyjnie skalkulowany? Na takie podejście stawiamy, konstruując nasze branżowe kursy angielskiego dla inżynierów!

Kursy angielskiego dla inżynierów pozwalają w krótkim czasie wydatnie podnieść uniwersalne umiejętności językowe oraz skutecznie poszerzyć słownictwo z dziedziny, w której się specjalizujesz. Skupiamy się na maksymalnej efektywności i pracujemy na aktualnych treściach z inżynierii i szeroko rozumianej techniki i technologii.

Dla kogo kurs języka angielskiego dla inżynierów?

Kursy angielskiego dla inżynierów przeznaczone są dla specjalistów różnego szczebla pracujących w szeroko rozumianej inżynierii, m.in.: inżynierii budowlanej, inżynierii elektrycznej i energetycznej, inżynierii górniczej itp.

To również propozycja, z której mogą skorzystać studenci kierunków inżynieryjnych oraz wszystkie osoby, które planują wejście na rynek pracy lub zmianę ścieżki kariery.

Jak wygląda kurs angielskiego dla inżynierów?

Kurs języka angielskiego dla inżynierów to kurs prowadzony przez lektora posiadającego odpowiednie kwalifikacje do nauki języka obcego oraz doświadczenie i wiedzę branżową. Kursy realizujemy w oparciu o autorskie materiały, przygotowywane na bazie aktualnych treści i publikacji z branży inżynieryjnej. Kolejne lekcje pozwalają na efektywne podnoszenie uniwersalnych umiejętności językowych oraz skuteczne rozszerzanie specjalistycznego słownictwa.

Dlaczego warto wybrać branżowy kurs angielskiego dla inżynierów?

Kurs angielskiego dla inżynierów to kurs dla specjalistów pracujących w rozmaitych branżach związanych z inżynierią. Decydując się na ten sposób nauki angielskiego, masz gwarancję, że będziesz się uczyć dokładnie tego, co będzie Ci potrzebne w pracy. W krótkim czasie zyskasz swobodę prowadzenia konwersacji na każdy branżowy temat, umiejętność bezproblemowego kontaktowania się klientami i kontrahentami oraz radzenia sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami – bez bariery językowej, która do tej pory ograniczała Twoje możliwości.

Oferta kursów dla logistyki, transportu i spedycji

Branżowe kursy języka angielskiego dla inżynierów w ofercie szkoły Eklektika – Language Means Business realizowane są w różnych formułach online – w ramach indywidualnych lekcji angielskiego oraz intensywnych kursów angielskiego w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach.

Wybierz opcję, która najpełniej wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania.

Zamów rozmowę dla firm

Chcesz rozwinąć swoją firmę?
Zainwestuj w umiejętności językowe
swoich Pracowników.

Uzupełnij formularz,
a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i opowie, jak możemy Ci pomóc.
    [honeypot pulapka-842 id:pulapka]