Idź do treci

Bez względu na to, w jakiej gałęzi biznesu działasz i za co jesteś odpowiedzialny, język angielski pozwala realizować kolejne przedsięwzięcia bez żadnych ograniczeń – w końcu… language means business.

Angielski biznesowy to angielski, którego znajomość umożliwia prowadzenie swobodnych rozmów, luźno lub ściśle związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, o dowolnym charakterze i w dowolnej branży. Dokądkolwiek sięgają Twoje aspiracje i jakkolwiek chcesz rozwinąć swoje biznesowe skrzydła – zrób to perfekcyjnie i po angielsku.

Dla kogo kurs angielski biznesowy

Kursy języka angielskiego biznesowego dedykowane są wszystkim osobom działającym w biznesie, prowadzącym własne firmy, zarządzającym przedsiębiorstwami oraz wszystkim pracownikom firm, bez względu na rodzaj stanowiska czy branżę.

Kurs biznesowego angielskiego to możliwość efektywnego podniesienia uniwersalnych umiejętności językowych oraz skutecznego wzbogacenia własnego słownictwa o nowe słówka, wyrażenia, sformułowania i zwroty typowe dla biznesu. Dzięki temu będziesz czuć się pewnie podczas każdej rozmowy, bez względu na jej kaliber. Nie straszne Ci będą również small talki prowadzone w kuluarach.

Angielski biznesowy z certyfikatem

Zależy Ci na osiągnięciu konkretnego poziomu znajomości angielskiego biznesowego? Kursy języka angielskiego dla przedstawicieli biznesu mogą zakończyć się egzaminem umożliwiającym zdobycie wybranego, adekwatnego do poziomu kursu i umiejętności Kursanta, certyfikatem. Znajomość angielskiego biznesowego potwierdzona certyfikatem może być ważnym punktem w Twoim CV, zwłaszcza jeśli dopiero wkraczasz w świat biznesu lub po prostu szukasz nowych zawodowych wyzwań.

Jak wygląda kurs języka angielskiego dla biznesu

Kursy angielskiego biznesowego odbywają się stacjonarnie oraz online, w grupach (firmowych) lub indywidualnie. Zajęcia realizowane są w oparciu o autorskie materiały, przygotowywane zawsze na podstawie aktualnych treści i trendów w biznesie oraz prowadzone przez lektorów i native speakerów, którzy oprócz perfekcyjnej znajomości języka i kompetencji dydaktycznych, posiadają również doświadczenie zawodowe w biznesie – po prostu wiedzą, o czym mówią.

Z kursów mogą skorzystać osoby prywatne lub firmy, które w ten sposób chcą zainwestować w swoich pracowników, wyposażając ich w dodatkowe narzędzie do pracy z biznesowymi klientami.

Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego biznesowego

Kurs angielskiego biznesowego w szkole Eklektika to kurs skrojony na miarę potrzeb i oczekiwań ludzi biznesu, bazujący na najświeższych informacjach gospodarczych, finansowych, ekonomicznych i marketingowych z Polski, Europy i całego świata. Taki kurs biznesowego angielskiego pozwala na równoczesne poznanie żywego języka współczesnego biznesu oraz podniesienie uniwersalnych umiejętności językowych.

Powiedz nam, czego konkretnie potrzebujesz, a my zaproponujemy Ci kurs angielskiego optymalnie dopasowany do Twojego biznesu.