Idź do treci

Języka angielskiego można się uczyć na wiele sposobów, podchodząc do wyzwania holistycznie lub skupiając się na interesującym nas obszarze.

Kursy specjalistyczne to odpowiedź na wymagania współczesnego Kursanta, który dysponuje ograniczoną ilością czasu oraz ma bardzo konkretne potrzeby i oczekiwania. Kursy branżowe pozwalają szybko i skutecznie podnieść kompetencje językowe w ściśle określonej dziedzinie, wyposażając Uczestników w praktyczne umiejętności do realizacji życiowych i zawodowych zadań.

Dla kogo są kursy specjalistyczne z angielskiego?

Kursy specjalistyczne z języka angielskiego są dedykowane wszystkim tym, którzy chcą w krótkim czasie efektywnie podnieść swoje kompetencje językowe w wybranym obszarze, dziedzinie czy branży.

To kursy skrojone na miarę specjalistycznych potrzeb i oczekiwań danej branży i jej przedstawicieli, umożliwiające skuteczne poszerzenie branżowego słownictwa oraz rozwinięcie konkretnych umiejętności, niezbędnych podczas realizacji codziennych zadań i wyzwań zawodowych.

Kursy branżowe z języka angielskiego

Kursy branżowe z języka angielskiego skierowane są do przedstawicieli różnych zawodów lub kandydatów szukających pracy w tych profesjach. Wyróżniamy m.in. kursy języka angielskiego w IT, e-biznesie, sprzedaży (dedykowane bardzo szerokiej branży specjalizującej się w sprzedaży pośredniej i bezpośredniej, sprzedawców, managerów niższego i wyższego szczebla, przedstawicieli handlowych itd.), kursy języka angielskiego dla finansistów, logistyków, prawników, inżynierów czy lekarzy i pielęgniarek.

W tej kategorii znajduje się również kurs angielski biznesowy, z którego mogą skorzystać m.in. właściciele firm i przedsiębiorstw, przedstawiciele zarządów, dyrektorzy i kierownicy biorący udział w rozmaitych spotkaniach biznesowych i odpowiedzialni za prowadzenie negocjacji z kontrahentami.

Kursy dla specjalistów w języku angielskim – zadaniowe

Kursy języka angielskiego dla specjalistów to również kursy skupiające się na konkretnych zadaniach i wyzwaniach, z którymi mierzą się Kursanci.

Prowadzisz szkolenia w języku angielskim? Jesteś odpowiedzialny za prezentowanie (i reprezentowanie) danej firmy? A może na co dzień prowadzisz rozmowy handlowe po angielsku lub omawiasz techniczne zagadnienia w tym języku? Mamy kurs optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb, który pozwoli Ci podszkolić się dokładnie w takich obszarach, jakie Cię interesują i są Ci potrzebne. W naszej ofercie znajdziesz również kurs autoprezentacji po angielsku oraz kurs, przygotowujący do rozmowy kwalifikacyjnej w tym języku.

You can do this!

Jak wyglądają angielskie kursy specjalistyczne?

Kursy specjalistyczne z języka angielskiego są precyzyjnie dopasowane do potrzeb firm i osób indywidualnych pracujących w konkretnych zawodach lub branżach oraz wykonujących konkretne zadania zawodowe, lub szukających pracy. Kursy realizowane są w oparciu o specjalnie wyselekcjonowane, autorskie materiały, tworzone w oparciu o aktualne branżowe treści i publikacje. Mogą odbywać się w ustalonych dniach i godzinach, stacjonarnie lub zdalnie, w grupach lub indywidualnie. Tutaj wszystko zależy od Ciebie!

Z naszej oferty mogą również skorzystać firmy działające w wybranych branżach, chcące zainwestować w rozwój swoich pracowników.

Dlaczego warto wybrać kursy branżowe?

Kursy języka angielskiego branżowego to kursy idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań przedstawicieli konkretnego sektora. Tutaj popracujesz nad uniwersalnymi umiejętnościami językowymi w oparciu o aktualne zagadnienia i słownictwo z dziedziny, która Cię interesuje. Kursy specjalistyczne po angielsku są przygotowywane i prowadzone przez doświadczonych lektorów i native speakerów, którzy doskonale znają branżę i są na bieżąco ze zmieniającymi się trendami.