Idź do treci

Proces uczenia się języka angielskiego może przebiegać w różnym tempie – w zależności od doboru metod, narzędzi, doświadczenia i sposobu nauczania lektora oraz motywacji i otwartości Kursantów.

My stawiamy na intensywność! Wierzymy, że intensywna nauka angielskiego przynosi najlepsze efekty – szybko i skutecznie. Nasze kursy języka angielskiego dla osób indywidualnych i firm charakteryzuje dynamika, wyrażająca się poprzez charyzmę lektora, eklektyczny dobór technik i środków oraz maksymalną intensyfikację relacji i wszelkich aktywności podejmowanych w ramach kursów.

Szybka nauka angielskiego – prywatnie i biznesowo

Nauka języka angielskiego może być sposobem na realizację Twoich pasji, umożliwiać Ci swobodne i bezpieczne podróżowanie oraz zawieranie nowych znajomości. Potrzeba szybkiego podniesienia umiejętności może również wiązać się z naszą pracą lub prowadzoną przez nas firmą. Rozwój zawodowy to proces, w który wpisane jest samodoskonalenie oraz ewaluacja własnych osiągnięć i umiejętności.

Ty, Twoja firma i Twoi pracownicy nie macie czasu do stracenia, prawda? Intensywny kurs angielskiego umożliwia szybką naukę języka i pozwala na czerpanie profitów z coraz lepszych umiejętności językowych w maksymalnie krótkim czasie.

Angielski w kilka miesięcy

Naprawdę! Intensywna nauka angielskiego, prowadzona przez doświadczonego lektora, korzystającego z nowoczesnych metod i narzędzi do nauki, pozwala w ciągu zaledwie kilku miesięcy znacząco podnieść umiejętności językowe.

Niezbędnym elementem tego procesu jest oczywiście zmotywowany i zdyscyplinowany Kursant, otwarty i wierzący we własne możliwości. You can do it!

Dlaczego nasz kurs szybkiej nauki angielskiego jest wyjątkowy

Kursy szybkiej nauki angielskiego Eklektika to gwarancja sukcesu i wejścia na wyższy poziom językowy.

Tym, co czyni naszą ofertę wyjątkową, jest eklektyczne podejście do nauki angielskiego, pełna otwartość na potrzeby Klientów oraz możliwość dopasowania kursów zarówno do indywidualnych potrzeb prywatnych Kursantów, jak i potrzeb i oczekiwań konkretnej firmy i jej pracowników. Ponadto, pracodawcom oferujemy pełne wsparcie w organizacji i monitorowaniu kursów angielskiego dla pracowników.

Czego nauczysz się na intensywnym kursie języka angielskiego

Intensywny kurs języka angielskiego dedykowany osobom prywatnym i firmom to kurs, na którym liczy się tempo!

Na kursie, w ekspresowym tempie podniesiesz swoje umiejętności językowe i nauczysz się swobodnego posługiwania językiem w wielu różnych sytuacjach – życiowych i biznesowych. Nauka języka angielskiego na oferowanych przez nas intensywnych kursach opiera się na optymalnym dopasowaniu materiałów (ogólnych, biznesowych lub zawodowych) i ich form (m.in. wideo, nagrania dźwiękowe, podcasty, dyskusje, artykuły i blogi, narzędzia online) do indywidualnych potrzeb lub specyfiki danej firmy i branży. Dzięki tym działaniom nauczysz się dokładnie tego, co będzie Ci niezbędne podczas realizacji Twoich pasji, zadań zawodowych, kontaktów z klientami i kontrahentami oraz wszelkich aktywności prowadzących do rozwijania biznesu.