Idź do treci

Indywidualne lekcje języka angielskiego to spotkania jeden na jeden, podczas których cała uwaga lektora jest skupiona na Tobie.

Indywidualna nauka angielskiego daje możliwość dopasowania tempa nauki oraz materiałów (ich tematyki, ilości i stopnia zaawansowania) do potrzeb konkretnej osoby, pozwala na precyzyjną analizę umiejętności językowych, zidentyfikowanie ewentualnych braków oraz płynne przechodzenie do kolejnych etapów, bez konieczności oglądania się na innych uczestników kursu.

Dla kogo angielski indywidualnie?

Z indywidualnych kursów języka angielskiego mogą skorzystać osoby, które najlepiej uczą się… w pojedynkę, cenią spokój i możliwość skupienia się wyłącznie na własnych zadaniach.

Indywidualne lekcje angielskiego będą doskonałym rozwiązaniem również wtedy, gdy nasze cele (np. związane z intensywnością nauki czy czasem, w którym chcemy osiągnąć konkretny poziom znajomości języka) mogłyby się znacząco różnić od celów innych Kursantów.

Z indywidualnych lekcji języka angielskiego w Eklektice chętnie korzystają osoby prywatne, właściciele firm oraz kadry zarządzające – dyrektorzy, managerowie, a także wszyscy ci, którzy mają nieprzewidywalny tryb pracy, są często w podróżach służbowych, a ich grafik zmienia się czasami z godziny na godzinę.

Zajęcia indywidualne z języka angielskiego ze szkołą Eklektika to:

  • Skuteczna nauka angielskiego, prowadzona zdalnie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
  • Zajęcia indywidualne z języka angielskiego w szkole Eklektika – Language Means Business są zajęciami optymalnie dopasowanymi do potrzeb, oczekiwań, umiejętności oraz celów każdego Kursanta.

Czego nauczysz się na indywidualnym kursie języka angielskiego?

Odpowiedź jest prosta: dokładnie tego, czego będziesz potrzebować!

Indywidualne lekcje języka angielskiego dają możliwość wyznaczania spersonalizowanych celów i osiągania ich poprzez pełne dopasowanie lekcji, ich tematyki i zakresu oraz tempa pracy do potrzeb, oczekiwań i umiejętności Kursanta.

Nauka indywidualna = zajęcia dostosowane do Uczestnika

Nauka indywidualna to prywatne lekcje angielskiego indywidualnie dostosowywane do aktualnych potrzeb i możliwości Uczestnika, również tych związanych z kwestiami organizacyjnymi. Jeżeli zależy Ci na lekcjach optymalnie wpisujących się w Twoje oczekiwania i grafik, elastyczności lektora w kontekście doboru materiałów oraz miejsca i czasu realizacji kolejnych lekcji – indywidualny kurs jest właśnie dla Ciebie.

Kurs indywidualny języka angielskiego – cena

Indywidualne lekcje języka angielskiego są wyceniane… indywidualnie! Cena indywidualnego nauczania języka angielskiego zależy od innych, szczegółowych ustaleń dotyczących kursu, czyli przede wszystkim rodzaju kursu (ogólny v. branżowy), ilości i częstotliwości spotkań oraz czasu trwania poszczególnych lekcji.