Kursy języka angielskiego

Nasze kursy cechuje najwyższa skuteczność i wysoki stopień specjalizacji, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na naukę rzeczy, z których prawdopodobnie nigdy nie skorzystasz. Przekonaj się!

Zobacz ofertę

Indywidualne lekcje

Indywidualna nauka angielskiego daje możliwość dopasowania tempa nauki oraz materiałów do potrzeb konkretnej osoby, pozwala na precyzyjną analizę umiejętności językowych, zidentyfikowanie braków oraz płynne przechodzenie do kolejnych etapów.

Zobacz

Intensywny kurs angielskiego

Intensywna nauka angielskiego, prowadzona przez doświadczonego lektora, korzystającego z nowoczesnych metod i narzędzi do nauki, pozwala w ciągu zaledwie kilku miesięcy znacząco podnieść swoje umiejętności językowe. Kliknij i dowiedz się więcej!

Zobacz

Kursy specjalistyczne

Angielski branżowy jest niezbędnym narzędziem w pracy wielu specjalistów. Z naszą pomocą osiągniesz swoje cele szybciej niż myślisz. Kliknij i dowiedz się więcej o tym, jak możemy ci pomóc w rozwoju kariery.

Zobacz

Nauka języka angielskiego to inwestycja w samego siebie, możliwość skutecznego podniesienia umiejętności komunikacyjnych, efektywnego rozszerzenia słownictwa oraz droga do otwarcia się na nowe możliwości.

Chcesz poczuć się pewniej w rozmowach z obcokrajowcami? Czeka Cię zmiana pracy, a bez znajomości angielskiego ani rusz? A może chcesz rozwinąć skrzydła i podnieść swoje kwalifikacje lub zaproponować kursy podnoszące kwalifikacje Twoim pracownikom? Każdy z tych celów możesz osiągnąć, decydując się na kurs języka angielskiego.

Angielski dla firm

Kursy języka angielskiego to doskonały sposób na podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz konkurencyjności firmy na branżowym rynku. Kursy językowe pozwalają na maksymalne wykorzystywanie wszelkich biznesowych możliwości, rozbudowywanie ofert oraz konsekwentne podnoszenie jakości obsługi klientów i wszelkich zadań realizowanych w ramach działalności danej korporacji.

Kursy angielskiego dedykowane firmom powinny być skuteczne i skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań konkretnej marki oraz jej pracowników.

Skuteczna nauka języka angielskiego

Skuteczna nauka języka angielskiego to nauka pozwalająca na szybkie podniesienie umiejętności językowych kursantów do poziomu umożliwiającego im prowadzenie swobodnych konwersacji i wymiany korespondencji na każdy temat.

Efektywna nauka w ramach kursów języka angielskiego dla osób indywidualnych i firm powinna optymalnie odpowiadać na potrzeby i oczekiwania każdego uczestnika, a w przypadku firm – również specyfiki danej branży.

Czym charakteryzują się kursy znajdujące się w naszej ofercie

Eklektika oferuje szeroki wachlarz kursów języka angielskiego dla osób indywidualnych i firm – precyzyjnie zaprojektowanych i skonstruowanych z myślą o konkretnych odbiorcach, ich zainteresowaniach i oczekiwaniach oraz specyficznych potrzebach poszczególnych branż.

Nasze kursy wyróżnia skuteczność nauki oraz jakość narzędzi, najwyższy stopień dopasowania do firmowych potrzeb oraz doświadczona, charyzmatyczna i wysoko wykwalifikowana kadra.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy języka angielskiego?

Nasze kursy języka angielskiego cechuje najwyższa skuteczność i wysoki stopień specjalizacji, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na naukę czegoś, z czego prawdopodobnie nigdy nie skorzystasz. U nas, podobnie jak w Twoim życiu codziennym i biznesie, liczy się efektywność i optymalizacja wszelkich działań, dlatego dostajesz dokładnie taki kurs, jaki jest potrzebny Tobie lub Twoim pracownikom, w konkurencyjnej cenie, z elastycznym podejściem do Waszego czasu oraz profesjonalnymi lektorami, doskonale znającymi branżę, w której działasz.

Zapisz się na jeden z wybranych kursów języka angielskiego

Kursy języka angielskiego w ofercie Eklektika są realizowane online i obejmują: indywidualne lekcje angielskiego, intensywny kurs angielskiego oraz specjalistyczne kursy języka angielskiego i lekcje języka angielskiego branżowego.

Kursy językowe skierowane są do osób prywatnych, firm, przedsiębiorstw i instytucji – zapoznaj się ze szczegółami kursów i wybierz ten, który najpełniej odpowiada na potrzeby Twoje lub Twojego biznesu.

Na życzenie oferujemy również kursy z dojazdem do Twojej firmy, przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa i środków ochrony osobistej.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.