Konwersacje z Native Speakers

Poszukujesz Native Speakera, który nie tylko doskonale zna język, ale także kulturę danego kraju wraz z jej najdrobniejszymi niuansami? Czujesz, że jesteś gotowy na językowy challenge? Interesuje Cię nauka poprzez autentyczną i żywą rozmowę? Skorzystaj z naszej oferty konwersacji z native speakers – rodzimymi użytkownikami języka.

Native speakers, których zatrudniamy:

  • mają wyższe wykształcenie oraz certyfikaty CELTA, DELTA i równoważne
  • reprezentują różne regiony i akcenty
  • często mają bezpośrednie doświadczenie w międzynarodowym biznesie
  • mają doświadczenie w nauczaniu
  • uczą dlatego, że w nauczaniu odnaleźli swoją pasję

Zajęcia z Native Speakerem polecamy od poziomu B1 (intermediate) wzwyż, szczególnie zaś rekomendujemy angielski z Native Speakerem dla użytkowników języka na poziomie C1 (advanced) i C2 (proficiency). Zajęcia językowe z Native Speakerem dają możliwość nawiązania autentycznego kontaktu z rodzimymi użytkownikami języka i wzbogacenia w naturalny sposób swojego rejestru językowego. Dodatkowo, nie mając możliwości wspomagania się językiem polskim w kontakcie z lektorem, jesteśmy „zmuszeni” do maksymalnego wykorzystania języka obcego i radzenia sobie w różnych sytuacjach samodzielnie.

Angielski z Native Speakerem w Eklektice to jednak znacznie więcej niż rozmowa o angielskiej pogodzie:-) Oczywiście pojawiają się elementy small talk, ale każda lekcja ma konkretną strukturę i cel zajęć, a kurs (również konwersacyjny) oparty jest o sylabus. Dzięki temu wiesz, czego możesz się spodziewać i jaki jest plan kursu.

Native Speakers, z którymi współpracujemy pochodzą z różnych krajów anglojęzycznych przede wszystkim z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii. W Eklektika uczą też Native Speakerzy innych języków, które nauczamy poza angielskim np. Hiszpanie, Niemcy, Rosjanie, Francuzi i inni.

 

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowych w celu przesyłania Newslettera, ofert handlowych i informacji o promocjach przez Eklektika Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Opaczewskiej 15/31, kod 02-368, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000493181.

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

I want to receive free learning materials and information about promotions and new products. I hereby consent to the processing of my personal data and other data contained in contact forms for marketing purposes (mailing the Newsletter, special offers and promotions) by EKLEKTIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, with its registered office at Opaczewska 15/31, 02-368 Warszawa, entered into the National Court Register maintained by the District Court for the Capital City of Warsaw, XII Commercial Division of the National Court Register, under KRS number 0000493181.

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter!

Get the latest news on language education, technology & business!
Free learning materials & language tips!

Sign up today and get a free 3-month online English course.


I want to receive free learning materials and information about promotions and new products. I hereby consent to the processing of my personal data and other data contained in contact forms for marketing purposes (mailing the Newsletter, special offers and promotions) by Eklektika Sp. z o.o.

FreshMail.pl