Konwersacje z Native Speakers

Poszukujesz Native Speakera, który nie tylko doskonale zna język, ale także kulturę danego kraju wraz z jej najdrobniejszymi niuansami? Czujesz, że jesteś gotowy na językowy challenge? Interesuje Cię nauka poprzez autentyczną i żywą rozmowę? Skorzystaj z naszej oferty konwersacji z native speakers – rodzimymi użytkownikami języka.

Native speakers, których zatrudniamy:

  • mają wyższe wykształcenie oraz certyfikaty CELTA, DELTA i równoważne
  • reprezentują różne regiony i akcenty
  • często mają bezpośrednie doświadczenie w międzynarodowym biznesie
  • mają doświadczenie w nauczaniu
  • uczą dlatego, że w nauczaniu odnaleźli swoją pasję

Zajęcia z Native Speakerem polecamy od poziomu B1 (intermediate) wzwyż, szczególnie zaś rekomendujemy angielski z Native Speakerem dla użytkowników języka na poziomie C1 (advanced) i C2 (proficiency). Zajęcia językowe z Native Speakerem dają możliwość nawiązania autentycznego kontaktu z rodzimymi użytkownikami języka i wzbogacenia w naturalny sposób swojego rejestru językowego. Dodatkowo, nie mając możliwości wspomagania się językiem polskim w kontakcie z lektorem, jesteśmy „zmuszeni” do maksymalnego wykorzystania języka obcego i radzenia sobie w różnych sytuacjach samodzielnie.

Angielski z Native Speakerem w Eklektice to jednak znacznie więcej niż rozmowa o angielskiej pogodzie:-) Oczywiście pojawiają się elementy small talk, ale każda lekcja ma konkretną strukturę i cel zajęć, a kurs (również konwersacyjny) oparty jest o sylabus. Dzięki temu wiesz, czego możesz się spodziewać i jaki jest plan kursu.

Native Speakers, z którymi współpracujemy pochodzą z różnych krajów anglojęzycznych przede wszystkim z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii. W Eklektika uczą też Native Speakerzy innych języków, które nauczamy poza angielskim np. Hiszpanie, Niemcy, Rosjanie, Francuzi i inni.