Idź do treci

Znajomość języków obcych pełni bardzo istotną rolę we współczesnym świecie biznesu. Świadome i ambitne firmy chętnie decydują się na organizowanie profesjonalnych kursów językowych dla swoich pracowników, dzięki którym poprawie ulega ich komunikacja międzynarodowa. Specjalnie z myślą o firmach z Pomorza Eklektika przygotowała ofertę kursy językowe Gdynia.

Eklektika – profesjonalne szkolenia językowe dla firm Gdynia

Eklektika jest istniejącą od 2005 roku szkołą językową, która w ciągu blisko 15 lat swojej działalności na rynku zadbała o profesjonalną komunikację międzynarodową setek polskich i zagranicznych firm. Naszą główną specjalizacją są szkolenia językowe skierowane do firm z branży IT i e-biznesu, aczkolwiek chętnie obsługujemy także przedsiębiorstwa z innych dziedzin gospodarki. Wysoki poziom usług oraz najlepsze efekty kształcenia zapewnia starannie wyselekcjonowana kadra lingwistyczna licząca sobie ponad 340 wykwalifikowanych lektorów i Native Speakerów.

Usługa szkolenia językowe Gdynia jest skierowana do wszystkich pomorskich firm, które pragną w krótkim czasie poprawić jakość komunikacji międzynarodowej w swojej firmie. Zajęcia prowadzone mogą być zarówno w siedzibie firmy, w dogodnym terminie, jak i online, za pośrednictwem platformy e-learningowej. Szczególny nacisk podczas szkoleń kładziemy na dostosowanie tematyki oraz zakresu kursów do indywidualnych potrzeb i celów klienta, co pozwala na osiągniecie satysfakcjonujących rezultatów nauki w krótkim czasie oraz umożliwia szybkie wykorzystanie nowych umiejętności w codziennej pracy zawodowej.

najlepsze kursy językowe dla firm

Profesjonalny angielski dla firm Gdynia

Eklektika prowadzi profesjonalne szkolenia językowe dla firm z różnych języków obcych. Klienci mogą skorzystać z naszej oferty kursów i konwersacji z języka niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego, a nawet polskiego dla obcokrajowców. Najpopularniejszą usługą, po którą szczególnie chętnie sięgają klienci z Pomorza jest angielski dla firm Gdynia. Język angielski w dzisiejszych czasach stanowi bowiem podstawę komunikacji międzynarodowej, a znajomość jego biznesowej odmiany pozwala na sprawną wymianę informacji z obcojęzycznymi kontrahentami, klientami oraz współpracownikami.