Kursy indywidualne języka angielskiego

Chcesz, aby 100% uwagi lektora było skoncentrowane na Tobie i Twoim rozwoju językowym? Jeśli tak, to optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie angielski indywidualny.

Zastanawiasz się nad najlepszą formą nauki angielskiego dla siebie lub swoich pracowników? Zależy Ci na indywidualnym podejściu i elastycznych godzinach zajęć? Masz specyficzne potrzeby językowe lub nieregularny tryb pracy i zazwyczaj trudno Ci przewidzieć, kiedy dokładnie będziesz dostępny na zajęciach? Jeśli tak, to optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie angielski indywidualny.

Dlaczego warto wybrać kurs indywidualny?

Kurs angielskiego indywidualnie to najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają nieregularne godziny pracy lub całe tygodnie wyjęte z kalendarza i ciężko jest im zaplanować regularne zajęcia z większym wyprzedzeniem. Lekcje angielskiego indywidualnie to także gwarancja tego, że kurs będzie koncentrował się wyłącznie na Twoich potrzebach językowych, zarówno zawodowych, jak i prywatnych i całkowita uwaga lektora skupiona będzie na Tobie. Angielski indywidualnie to także 100% feedbacku językowego tylko dla Ciebie, mnóstwo ćwiczeń językowych angażujących do mówienia – a wszystko w takim tempie, w jakim Tobie pracuje się najlepiej.

Indywidualny tryb nauki języka angielskiego

Angielski indywidualnie pozwala nam dobrać zarówno optymalne dla Ciebie narzędzia (np. materiały video, vlogi, prasa i blogi branżowe, nagrania audio, podcasty, ulubione filmy w oryginale etc). i metody (np. bezpośrednia, audiolingwalna, kognitywna, metoda uwzględniająca teorię wielorakich inteligencji etc.), które idealnie wpisują się w Twoje predyspozycje do nauki i preferencje.

Program specjalnie stworzony na potrzeby Kursanta

Program kursu indywidualnego w całości dopasowany jest do Twoich potrzeb i oczekiwań. Realizujesz te tematy i zagadnienia, które są ważne dla Ciebie. Co więcej, jeśli w trakcie kursu pojawią się jakieś nowe potrzeby np. będziesz chciał przećwiczyć słownictwo z jakiejś nowej dziedziny lub przygotować się szybko np. do prezentacji, lektor będzie do Twojej dyspozycji i w każdej chwili może zmienić program zajęć.

Nauka indywidualna online lub stacjonarnie

Lekcje angielskiego indywidualnie prowadzone są w naszej szkole przede wszystkim w formie lekcji zdalnych. Nasi lektorzy mają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć online i wiedzą, jak zmotywować Cię do mówienia po angielsku na odległość! W związku z aktualną sytuacją pandemiczną odradzamy zajęcia stacjonarne, jednak jeśli tylko takie zajęcia Cię interesują, to możemy je zorganizować przy zachowaniu pełnego reżimu sanitarnego.

Pełny czas zajęć przeznaczony dla Ciebie

Lekcje angielskiego indywidualnie w pełni koncentrują się na Tobie i Twoich potrzebach. 100% czasu zajęć i uwagi lektora skoncentrowane są na Tobie. Jeśli zależy Ci na całkowicie zindywidualizowanej nauce i totalnym dopasowaniu się szkoły do Twoich oczekiwań, nasz angielski indywidualny to oferta dla Ciebie!

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.