Kursy grupowe języka angielskiego

Zastanawiasz się, która forma nauki będzie dla Ciebie odpowiednia? Zależy Ci na indywidualnym podejściu, ale chciałbyś też interakcji z innymi użytkownikami języka, a nie tylko z lektorem? Chciałbyś jak najlepszych warunków do nauki dla siebie lub swojego zespołu, ale zależy Ci na optymalizacji kosztów? W każdym z powyższych przypadków angielski w grupach będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie lub Twojego teamu!

Dlaczego warto wybrać kurs grupowy języka angielskiego?

Lekcje angielskiego w grupach oferują bardzo dużo korzyści dla uczestników kursów. Ważne jednak, aby były to małe grupy, nie większe niż 4-6 osób. Dzięki temu angielski grupowy będzie nie tylko pełen interakcji, ale też efektywny i maksymalnie zagospodarowany, a każdy uczestnik kursu angielskiego w grupach będzie miał wystarczającą ilość czasu na mówienie.

Kontakt z innymi kursantami

Kurs angielskiego grupowe zajęcia to gwarancja kontaktu i interakcji z innymi uczestnikami, które są moderowane i w razie potrzeby korygowane przez prowadzącego zajęcia lektora. Kilkuosobowa grupa uczestników na odpowiednio dobranym poziomie językowym to nie tylko okazja do angażujących dyskusji po angielsku, ale także możliwość uczenia się poprzez słuchanie zwrotów i wyrażeń używanych przez innych Kursantów. To wreszcie możliwość wymiany doświadczeń zawodowych, firmowych bądź życiowych – oczywiście po angielsku 🙂

Zajęcia skoncentrowane na komunikacji

Lekcje angielskiego w grupach koncentrują się na komunikacji ustnej. Mówienie uważane jest za jedną z najtrudniejszych umiejętności podczas nauki języka obcego. Na naszych kursach będziesz rozmawiał przez 90% czasu zajęć! Dzięki lekcjom angielski grupowy pozbędziesz się blokady językowej, przełamiesz opór przed mówieniem i nie raz wyjdziesz ze swojej strefy komfortu. Dzięki angażującym tematom koncentrujesz się na tym, co chcesz przekazać, bez nadmiernego analizowania, w jaki sposób chcesz to zrobić. Twój lektor czuwa jednak nad tym, abyś stale doskonalił nie tylko płynność, ale też poprawność wypowiedzi.

Większa motywacja do nauki

Angielski w grupach to także większa motywacja do pracy nad językiem. Nie chcesz przecież odstawać od grupy i zostawać w tyle, zwłaszcza, że świetnie czujesz się w dobrze dobranej grupie z fantastycznymi ludźmi. Podczas wielu symulacji rozmów i spotkań po angielsku, w których będziesz uczestniczył na zajęciach, będziesz chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Przygotowanie np. prezentacji ustnej dla większej grupy odbiorców także powinno być dla Ciebie cennym doświadczeniem w nauce języka.

Nauka w grupach online

Nauka angielskiego w grupach prowadzona jest w naszej szkole w formie lekcji zdalnych. Jeśli wybierzesz tę formę nauki dla swojej firmy lub swojego zespołu, przeprowadzimy dokładną diagnozę poziomu językowego (placement test), na podstawie którego podzielimy uczestników na odpowiednie grupy. Co ważne grupy powinny być na maksymalnie zbliżonym poziomie językowym, co gwarantuje optymalne i równomierne efekty dla wszystkich uczestników zajęć. Nasi lektorzy mają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć online, wiedzą jak zmotywować grupę do działania na lekcjach angielskiego w grupach, a także jak moderować grupowe zajęcia angielskiego, aby każdy miał odpowiednią ilość czasu na mówienie oraz wystarczającą uwagę lektora.

Zajęcia grupowe to zróżnicowana forma nauki

Zajęcia grupowe to zawsze wypadkowa oczekiwań wszystkich uczestników zajęć, w tym również oczekiwań odnośnie formy nauki. Nasze lekcje angielskiego w grupach obfitują w angażujące materiały interaktywne, nowoczesne materiały video, elementy grywalizacji, narzędzia e-learningowe wspierające naukę słownictwa, a także liczne role plays i case studies. Zróżnicowane metody i narzędzia gwarantują, że nauka angielskiego w grupach przynosi wymierne rezultaty w krótkim czasie i jest inwestycją w rozwój Twój lub Twoich pracowników, który bardzo szybko się zwróci. Do zobaczenia na kursie!

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.