Kurs angielskiego TOEIC

Chcesz podejść do egzaminu TOEIC i cieszyć się korzyściami, jakie daje certyfikat? Nasz kurs angielskiego TOEIC jest właśnie dla Ciebie! Dołożymy wszelkich starań, by jak najlepiej przygotować Cię do tego zadania! Powtórzysz gramatykę, utrwalisz odpowiednie słownictwo, poznasz strukturę egzaminu i… zdasz!

Certyfikat TOEIC, czyli Test of English for International Communication to dokument potwierdzający Twoje praktyczne umiejętności językowe w środowisku pracy. Egzamin TOEIC jest jeden i możesz przystąpić do niego bez względu na Twój poziom zaawansowania – uzyskany wynik pokaże, na jakim poziomie obecnie się znajdujesz. Egzamin składa się z dwóch niezależnych modułów (możesz zdawać obydwa lub tylko jeden z nich!): Listening&Reading oraz Speaking&Writing. W ramach kursu angielskiego TOEIC przygotujemy Cię kompleksowo do egzaminu, ograniczając teorię do niezbędnego minimum – tutaj liczy się praktyka! Gwarantujemy Ci najwyższy poziom kursów i efektywną naukę ukierunkowaną na trenowanie użytecznych umiejętności! Zaczynamy?

Korzyści z posiadania certyfikatu TOEIC

Certyfikat TOEIC precyzyjnie określa poziom Twoich praktycznych umiejętności językowych w kontekście pracy zawodowej. To obiektywna informacja dla Ciebie, ale również dla Twojego aktualnego lub potencjalnego pracodawcy. Warto podkreślić, że Certyfikat TOEIC jest ważny i uznawany przez dwa lata – po to, by jak najlepiej odzwierciedlać aktualny poziom Twoich praktycznych umiejętności. Egzaminu nie warto więc zdawać na zapas!

Dla kogo certyfikat TOEIC?

Certyfikat TOEIC uzyskany po złożeniu z pozytywnym wynikiem egzaminu to dokument, który podniesie Twoją atrakcyjność na rynku pracy. Jeśli właśnie kończysz studia i wchodzisz na rynek pracy, planujesz zmianę pracy lub wkroczenie na inną ścieżkę kariery, starasz się o płatny staż lub posadę za granicą – certyfikat TOEIC jest właśnie dla Ciebie! To dokument honorowany przez wielu pracodawców w Europie i na świecie, cieszący się rosnącym uznaniem w środowisku zawodowym. To pozycja, którą zdecydowanie warto mieć w swoim CV!

Certyfikat TOEIC – Kurs przygotowujący do egzaminu TOEIC z Eklektiką!

Kurs angielskiego TOEIC to najlepszy sposób na skuteczne przygotowanie się do egzaminu, który sprawdza Twoje praktyczne umiejętności językowe. Do prowadzenia kursów wybieramy naszych najlepszych lektorów i native speakerów, wprawionych praktyków, którzy obok biegłej znajomości języka angielskiego, mogą również pochwalić się sporym doświadczeniem zawodowym w rozmaitych branżach. Do egzaminów TOEIC przygotowali już setki kursantów – Ty możesz być następny! Gwarantujemy Ci dostęp do doskonałej jakości materiałów oraz mnóstwo okazji do utrwalania wiedzy i trenowania angielskiego w rozmowach. Zdasz!

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.