Kurs angielskiego C1 Advanced (CAE)

Przygotowujesz się do egzaminu C1 Advanced (CAE)? Zrób to z nami! Oferujemy Ci kurs angielskiego C1, dzięki któremu efektywnie powtórzysz i uporządkujesz swoją wiedzę i umiejętności językowe, utrwalisz i rozszerzysz słownictwo oraz poćwiczysz rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych. Zdasz to!

Kurs języka angielskiego C1 Advanced, czyli Certificate in Advanced English, to intensywny kurs przygotowujący do egzaminu na poziomie zaawansowanym. Certyfikat C1 Advanced (CAE) jest honorowany na niemal całym świecie i potwierdza zaawansowany poziom Twoich umiejętności językowych. Egzamin C1 Advanced (CAE) składa się z czterech części i precyzyjnie sprawdza znajomość angielskiego w czterech obszarach: czytanie (reading), pisanie (writing) słuchanie (listening) i mówienie (speaking). W ramach kursu poświęcimy odpowiednią ilość czasu każdemu z nich! Gwarantujemy Ci optymalne warunki do efektywnej nauki, pełne, merytoryczne wsparcie naszych specjalistów oraz najwyższej jakości materiały dydaktyczne. Będziemy pracować z wykorzystaniem różnych technik i metod, abyś mógł doświadczyć rzeczywistych warunków egzaminacyjnych. Zaczynamy?

Dlaczego certyfikat C1 Advanced (CAE)?

Certificate in Advanced English może być ważnym punktem Twojego CV i atutem, który podniesie Twoją pozycję na rynku pracy. Certyfikat C1 Advanced jest uznawany przez ponad 6 tysięcy instytucji na świeci, m.in. przez największe międzynarodowe korporacje, uczelnie oraz instytucje rządowe (Urząd Służby Cywilnej, MSZ, MEiN). To również dokument, który pozwoli Ci na zaliczenie zajęć z lektoratu języka angielskiego na studiach w Polsce (zwalnia z egzaminów końcowych), wzięcie udziału w międzyuczelnianych wymianach, a w połączeniu z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym – pozwala na realizowanie się w zawodzie nauczyciela języka angielskiego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Dla kogo certyfikat C1 Advanced (CAE)?

Certyfikat C1 Advanced uzyskuje osoba, która z pozytywnym wynikiem złoży egzamin na poziomie zaawansowanym, czyli C1 w skali CEFR. Jeśli planujesz karierę w międzynarodowej korporacji, chcesz podjąć studia lub staż za granicą, marzysz o pracy w dyplomacji lub służbie cywilnej, chcesz zostać certyfikowanym przewodnikiem lub pilotem wycieczek – kurs C1 Advanced i zdobycie certyfikatu na poziomie zaawansowanym są właśnie dla Ciebie! Certyfikat C1 Advanced poświadcza, że znasz angielski na poziomie C1, czyli opanowałeś zaawansowane umiejętności językowe oraz płynnie i pewnie posługujesz się angielskim w każdej sytuacji.

Kurs angielskiego przygotowujący do egzaminu C1 Advanced (CAE) z Eklektiką

Kurs angielskiego C1 Advanced (CAE) w Eklektice to pewny sposób na perfekcyjne przygotowanie się na egzaminu. Nasze kursy egzaminacyjne prowadzą doświadczeni specjaliści: lektorzy i native speakerzy, którzy gwarantują najwyższą jakość i efektywność nauki. W ramach intensywnego kursu powtórzysz i utrwalisz gramatykę i słownictwo oraz poćwiczysz praktyczne umiejętności językowe, niezbędne podczas egzaminu na poziomie zaawansowanym.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.