Kurs angielskiego Business (BEC)

Chcesz wzbogacić swoje CV o certyfikat Business (BEC)? Jesteś we właściwym miejscu! Nasz kurs angielskiego biznesowego pozwoli Ci skutecznie przygotować się do egzaminu i uzyskać certyfikat biznesowy na wybranym poziomie. Utrwalisz uniwersalne umiejętności językowe, rozszerzysz specjalistyczne słownictwo i… zdasz!

Kurs języka angielskiego Business (BEC) to kurs, którego celem jest stworzenie optymalnych warunków do przygotowania się do egzaminu Business (BEC) oraz zdobycia Business English Certificate. Językowe certyfikaty biznesowe, metodyka przeprowadzania egzaminów oraz wymagania dla poszczególnych poziomów, zostały opracowane przez University of Cambridge. W zależności od umiejętności i potrzeb możesz przystąpić do egzaminu na poziomie: B1 Business Preliminary, B2 Business Vantage lub C1 Business Higher – my przygotujemy Cię do każdego z nich!

Egzaminy Business składają się z czterech części i sprawdzają Twoje umiejętności z obszarów: czytanie (reading), pisanie (writing) słuchanie (listening) i mówienie (speaking). Podczas kursu zapewnimy Ci wsparcie najlepszych specjalistów, skupimy się na zebraniu, uzupełnieniu i rozszerzeniu Twojego słownictwa biznesowego oraz przeprowadzimy trening umiejętności prowadzenia dyskusji i negocjacji po angielsku. Otrzymasz dostęp do najwyższej jakości materiałów oraz możliwość sprawdzenia swoich sił w rzeczywistych warunkach egzaminacyjnych. Let’s get started!

Poziomy angielskiego w ramach certyfikatu Business (dawniej: BEC)

Angielski biznesowy? Certyfikat BEC można uzyskać po zdaniu egzaminu na jednym z trzech poziomów:

  • B1 Business Preliminary (BEC Preliminary) (poziom średniozaawansowany – B1)
  • B2 Business Vantage (BEC Vantage) (poziom średniozaawansowany – B2)
  • C1 Business Higher (BEC Higher) (poziom zaawansowany – C1).

Dla kogo certyfikat?

Do egzaminu Business (BEC) na wybranym poziomie może przystąpić każdy, kto posiada uniwersalne umiejętności językowe oraz potrafi skutecznie używać angielskiego w środowisku biznesowym. Business English Certificate powinna mieć w swoim CV każda osoba, która swoją przyszłość zawodową wiąże z pracą w międzynarodowych instytucjach i korporacjach (zarówno w Polsce, jak i za granicą), a także pracą w służbie cywilnej.

Dlaczego warto zdać egzamin?

Pracujesz w biznesie i chcesz rozwinąć zawodowe skrzydła? Wchodzisz na rynek pracy i zależy Ci na świetnym CV? Zdaj egzamin z języka biznesu i uzyskaj Business English Certificate, czyli bezterminowy dokument potwierdzający Twoje umiejętności językowe w zakresie angielskiego biznesowego, które doceni obecny i przyszły pracodawca! Certyfikaty Business (BEC) są honorowane przez instytucje państwowe oraz większość europejskich i światowych pracodawców, organizacji i korporacji działających w różnych sektorach biznesu. To może być atut, który otworzy Ci drzwi do zawodowej kariery i przeważy szalę rekrutacji na Twoją korzyść! Ponadto certyfikaty B2 Business Vantage i C1 Business Higher są uznawane przez Urząd Służby Cywilnej jako kwalifikacje językowe wymagane od pracowników polskiej służby cywilnej.

Certyfikat Business (BEC) – angielski w biznesie z Eklektiką

Kurs angielskiego biznesowego w Eklektice to doskonały sposób na przygotowanie się do egzaminu z języka angielskiego biznesowego! Prowadzenie kursów powierzamy wyłącznie fachowcom – lektorom i native speakerom, którzy biegle władają językiem angielskim w biznesowym wydaniu. To doświadczeni specjaliści, którzy z sukcesem przygotowali do egzaminów Cambridge już setki kursantów! Ty możesz być następny!

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.