Kurs angielskiego B2 First (FCE)

Chcesz się przygotować do egzaminu B2 First? Zrób to z nami! Gwarantujemy Ci kurs angielskiego B2 First na najwyższym poziomie! Powtórzysz wiedzę i uzupełnisz umiejętności, utrwalisz i poszerzysz słownictwo oraz opanujesz do perfekcji rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych. Certyfikat B2 First jest w zasięgu Twoich rąk!

Kurs języka angielskiego B2 First (dawniej FCE) to kurs, którego celem jest przygotowanie Cię do zdania egzaminu i uzyskania certyfikatu na poziomie B2. Egzamin składa się z czterech części i sprawdza znajomość języka angielskiego we wszystkich obszarach umiejętności językowych: czytanie (reading), pisanie (writing) słuchanie (listening) i mówienie (speaking). Podczas kursu angielskiego B2 First (FCE) stworzymy Ci optymalne warunki do efektywnej nauki, wesprzemy Cię merytorycznie i dostarczymy doskonałej jakości materiały, a dzięki różnym trybom pracy doświadczysz rzeczywistych warunków egzaminacyjnych. Wszystko po to, abyś w kluczowym momencie był pewny siebie i swoich umiejętności. Zaczynamy?

Dla kogo certyfikat B2 First (FCE)?

Certyfikat B2 First to dokument potwierdzający złożenie z pozytywnym wynikiem egzaminu na poziomie B2. W praktyce oznacza to, że osoba posiadająca certyfikat B2 First opanowała umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (poziom B2), umożliwiającym jej swobodne porozumiewanie się po angielsku (w mowie i piśmie) we wszystkich sytuacjach codziennych oraz w pracy. Do egzaminu B2 First może przystąpić każda zainteresowana osoba, która ukończyła kurs angielskiego na poziomie B2 (średniozaawansowany) lub opanowała wiedzę na poziomie B2 we własnym zakresie lub w ramach obowiązkowej edukacji szkolnej.

Dlaczego warto posiadać certyfikat B2 First (FCE)?

Egzaminy Cambridge należą do najpopularniejszych egzaminów językowych w Polsce. Certyfikaty B2 First są honorowane przez większość uniwersytetów i instytucji edukacyjnych w Europie i na świecie. W zależności od wewnętrznych procedur wybranych uczelni w Polsce – certyfikat B2 First może zwalniać studenta z konieczności uczestniczenia w lektoracie językowym (przedstawienie certyfikatu będzie wówczas równoznaczne z zaliczeniem przedmiotu). Certyfikat B2 First to również ważny punkt w CV – coraz częściej jest warunkiem koniecznym, bezwzględnie wymaganym od kandydata do pracy, a zwłaszcza osób starających się o etat w międzynarodowych korporacjach.

Kurs angielskiego przygotowujący do egzaminu B2 First (FCE) z Eklektiką

Kurs angielskiego B2 First (FCE) w Eklektice to najlepszy sposób na przygotowanie się do egzaminu! Prowadzenie naszych kursów egzaminacyjnych powierzamy wyłącznie najlepszym specjalistom – lektorom i native speakerom. To doświadczeni praktycy, którzy biegle posługują się rozmaitymi metodami i technikami nauczania, doskonale znają wymagania egzaminacyjne oraz dysponują rewelacyjnymi materiałami edukacyjnymi. Powtórz gramatykę, odśwież słownictwo, przygotuj się do zadań i… zdaj!