Agile English Blog by Eklektika

Agile English Blog by Eklektika
Blog

Code in English! Rozpoczęliśmy współpracę z CodersTrust Polska.

25/04/2018
author: Iwona Braun-Nowak
0 Comments
Code in English! Rozpoczęliśmy współpracę z CodersTrust Polska.

Eklektika rozpoczęła współpracę CodersTrust Polska – szkołą programowania wykorzystującą autorski model nauki nastawiony na efektywność. Skuteczność swoich szkoleń CodersTrust Polska buduje w oparciu o indywidulną naukę z mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki. Od teraz Kursanci CTP nie tylko będą mogli uczyć się programowania, ale również rozwiną swoje umiejętności językowe z zakresu angielskiego w IT.

Angielski w IT

W ramach współpracy z firmą CoderstTrust Polska wszyscy Kursanci CTP, którzy zapiszą się na majowe edycje  kursów programowania otrzymają bezpłatny dostęp do 12- miesięcznego kursu on-line Do IT with English. 

Nowinki na Facebooku oraz blogu

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego Facebooka, na którym co wtorek będziemy uczyć się nowych słówek razem z CodersTrust Polska. Na naszym blogu znajdziecie ciekawe artykuły również o nauce angielskiego w IT i programowaniu. Jest to idealna okazja, aby odświeżyć swój angielski. Nie przegapcie tego!

angielski w IT

Kompletny kurs online na platformie DO IT with English

Kurs zawiera 7 modułów tematycznych: English for IT, English for the World Wide Web, English for e-Business, English for Online Payments, English for Online Marketing, English for Online Security, Business English rozłożonych na ponad 80 lekcji. Dodatkowo, po zrealizowaniu całego kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu online.

Aby otrzymać bezpłatny dostęp do kursu zapisz się na majową edycję:

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *