Angielski w IT – Webinar

Wydawać by się mogło, że język IT to jedna z łatwiejszych odmian specjalistycznego języka angielskiego. Bo przecież język specjalistyczny to przede wszystkim specjalistyczne słownictwo, a słownictwo IT wszyscy znamy – w końcu polska terminologia komputerowa pochodzi od terminologii angielskiej, nieprawdaż?

Chociaż temu rozumowaniu nie można zupełnie odmówić słuszności, warto pamiętać, że „znać słowo” to o wiele więcej, niż po prostu rozumieć jego znaczenie. Trzeba jeszcze brać pod uwagę pisownię, wymowę, charakterystyczne dla tego słowa kolokacje oraz jego właściwości gramatyczne. Brzmi to skomplikowanie? Webinar “Angielski w IT” pokaże Ci, jak skutecznie i szybko opanować te zawiłości.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak się mówi po angielsku arkusz kalkulacyjny, czy wyciek danych to breach  czy breech, jak właściwie wymawia się delete albo cache, jak bardziej idiomatycznie powiedzieć equipment and programs albo czy data to słowo w liczbie mnogiej czy pojedynczej, policzalne albo niepoliczalne? Jeśli tak, to nasz webinar jest w sam raz dla Ciebie!

Webinar zorganizowaliśmy wspólnie z CodersTrust Polska – nowoczesną firmą szkoleniową, która uczy programowania online.

 

Zamów rozmowę dla firm

Chcesz rozwinąć swoją firmę?
Zainwestuj w umiejętności językowe
swoich Pracowników.

Uzupełnij formularz,
a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i opowie, jak możemy Ci pomóc.
    [honeypot pulapka-842 id:pulapka]