Nauka angielskiego przez Skype

Lektor wyjaśni Ci wszelkie zawiłości w Twoim języku, a poprzez konwersację zacznie przełamywać z Tobą bariery językowe. Wszystko to, w pełni online!

Zamów bezpłatną lekcję pokazową!

Nauka angielskiego przez Skype lub inny komunikator?

Oferujemy Ci najprostszy sposób na naukę angielskiego, w komfortowych warunkach, bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy. To nauka, która nie zna granic. Lekcje angielskiego przez Skype dają Ci pełną swobodę wyboru lokalizacji, w której będziesz się uczyć – wystarczy, że masz pod ręką jakiś sprzęt i dostęp do internetu.

Spotkać możemy się również na platformie Ms Teams, Zoom Meetings, Hangouts Meet, Slack czy WhatsApp. Are you ready?

Dla kogo nauka angielskiego przez Skype z lektorem?

Nauka angielskiego przez Skype — najpopularniejsze komunikatory internetowe to propozycja dla wszystkich, którzy nie lubią zobowiązań i ponad wszystko cenią sobie wolność wyboru. To również doskonała opcja dla osób, których tryb życia i pracy uniemożliwia zadeklarowanie obecności na zajęciach stacjonarnych w określonych dniach i godzinach.

Jeśli Twoje hobby lub praca sprawiają, że jesteś stale w rozjazdach i nigdy nie możesz być pewien, co ani gdzie, będziesz robić za kilka dni – angielski przez Skype, Zoom czy Ms Teams jest właśnie dla Ciebie.

Z naszych lekcji angielskiego przez internet mogą również skorzystać osoby, które po prostu nie chcą tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej – jesteśmy dla Was w Waszych mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach. Wystarczy, że macie internet i zainstalujecie Skype lub inną, wybraną wspólnie platformę.

Nauka angielskiego na Twoich warunkach

Angielski przez Skype, Zoom Meetings czy Ms Teams daje Ci możliwość optymalnego dopasowania nauki do Twoich możliwości, potrzeb i oczekiwań. Od Ciebie zależy kiedy będziesz się uczyć i jak intensywna będzie to nauka.

Wybierzesz również interesujące się obszary zagadnień czy tematykę. Możemy skupić się na konkretnym zadaniu lub wyzwaniu (np. zbliżający się egzamin z angielskiego lub rozmowa kwalifikacyjna), bądź opracować plan podniesienia uniwersalnych umiejętności języka w oparciu o treści z dowolnej branży czy tematyki związanej z Twoimi zainteresowaniami lub pasjami.

I pamiętaj, możemy spotkać się na nauce angielskiego na Skype, Zoom Meetings, czy Ms Teams gdziekolwiek aktualnie jesteś!

Rewelacyjni nauczyciele i świetne materiały

Lekcje angielskiego przez Skype lub inne platformy do komunikacji przez internet prowadzą nauczyciele z pasją, posiadający wszelkie uprawnienia oraz niezbędne kompetencje. Nasi lektorzy i native speakerzy to ludzie biegle władający językiem angielskim, posiadający rozszerzoną wiedzę z wybranych dziedzin oraz szerokie, poza dydaktyczne, doświadczenia zawodowe, które zdobywali pracując na różnych stanowiskach i w firmach z różnych branż.

Podczas lekcji języka angielskiego przez Skype będziecie pracować w oparciu o autorskie materiały najwyższej jakości, przygotowywane w oparciu o najświeższe treści z wybranych obszarów tematycznych lub branż.

Dlaczego warto wybrać lekcje angielskiego przez Skype

Nauka angielskiego przez Skype i inne komunikatory to wolność, na której najbardziej Ci zależy. Będziesz się uczyć z dowolnego miejsca, w ustalonym z nauczycielem czasie, bazując na wyselekcjonowanych specjalnie dla Ciebie, autorskich materiałach.

Angielski na Skype daje Ci możliwość optymalnego dostosowania nauki do swoich możliwości i potrzeb oraz planu dnia, uwzględniającego codzienne obowiązki, grafik w pracy czy plan zajęć na uczelni.

Gwarantujemy, że Twoje lekcje będą prowadzone przez doświadczonego lektora lub native speakera, a ich efektywność i profesjonalizm w niczym nie będzie odbiegał od klasycznych, stacjonarnych zajęć w szkole językowej.