E-learning – angielski online

Ucz się z dowolnego miejsca i w wybranym czasie, bazując na specjalnie dobranych, autorskich materiałach, które dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań!

Zobacz ofertę

Lekcje z nauczycielem

Nauka z lektorem mówiącym po polsku daje gwarancję wzajemnego zrozumienia oraz pozwala stopniowo pokonywać lęk językowy. Kliknij i dowiedz się więcej o korzyściach, jakie daje nauka z wykwalifikowanym nauczycielem z Eklektika.

Zobacz

E-konwersacje
z Native Speakers

Native speaker to osoba, której język obcy jest językiem ojczystym. Lekcje prowadzone są wyłącznie w języku, którego chce nauczyć się kursant. Jest to niezwykle efektywny sposób nauki i przełamywania lęku językowego. Dowiedz się więcej!

Zobacz

Angielski online to najwygodniejszy sposób na naukę języka bez wychodzenia z domu i w sposób optymalnie dopasowany do indywidualnych możliwości, potrzeb i oczekiwań.

Kursy angielskiego online realizowane są za pośrednictwem popularnych, ogólnodostępnych, maksymalnie wygodnych i intuicyjnych w obsłudze platform internetowych: Skype, Google Hangouts i Zoom Meetings. Takie lekcje angielskiego gwarantują wysoką skuteczność procesu uczenia się – to czas tylko dla Ciebie, który wykorzystamy w 100%.

Dla kogo nauka angielskiego przez Internet

Kursy angielskiego online dedykowane są wszystkim tym, którym zależy na komfortowej nauce, dostępnej od ręki, dokładnie tam, gdzie aktualnie się znajdują.

Nauka angielskiego przez Internet to nauka bez żadnych granic – wystarczy, że dysponujesz laptopem, tabletem lub smartfonem i masz dostęp do sieci. Tak, tylko tyle. Możliwość dopasowania grafiku e-konwersacji do Twojego planu dnia oraz dobrania obszaru interesujących Cię zagadnień, w ramach których będziecie się poruszać podczas internetowych spotkań pozwala na optymalną personalizację kursu. To będzie angielski online dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Kurs języka angielskiego online – organizacja

Dokładamy wszelkich starań, by nasze kursy angielskiego online były elastyczne i dawały się w pełni dopasować do Twoich możliwości i potrzeb. E-konwersacje prowadzone są przez lektorów i native speakerów – najlepszych z najlepszych, biegle władających językiem, posiadających niezbędne uprawnienia i wiedzę metodologiczną na najwyższym poziomie. Wszystkie szczegóły kursów angielskiego online ustalamy indywidualnie, by jak najpełniej zaspokoić Twoje oczekiwania.

Lekcje angielskiego online – idealnie dopasowane

Każda lekcja jest inna, żadna nie jest nudna.

Lekcje angielskiego online dają możliwość skutecznego utrwalania wiedzy, konsekwentnego rozszerzania umiejętności oraz efektywnego rozszerzania słownictwa. Możemy po prostu konwersować lub pracować na dowolnych materiałach, prowadząc Cię przez kurs lub wspierając w poznawaniu angielskiego w interesujących Cię obszarach, sięgając po metody i narzędzia optymalnie dopasowane do sposobu, w jaki najlepiej się uczysz.

Intensywnie i efektywnie – internetowy kurs angielskiego

Indywidualne e-konwersacje lub e-konwersacje prowadzone w niewielkich grupach stwarzają możliwość intensywnej nauki angielskiego, skupionej na realizacji konkretnych celów.

Efekty? Zobaczysz je szybciej, niż Ci się wydaje!

Dzięki maksymalnej personalizacji kursów oraz dopasowaniu ich poziomu i tematyki do Twoich potrzeb – internetowy kurs języka angielskiego będzie bardzo skuteczny, a szybko przełamywane bariery i ekspresowo pokonywane kolejne szczeble umiejętności językowych dodadzą Ci wiary we własne siły i podkręcą motywację.

Zrobimy to razem i zrobimy to in a professional way!

Dlaczego warto wybrać kurs angielski online?

Angielski online daje Ci możliwość optymalnego dopasowania kursu do Twoich aktualnych możliwości i potrzeb, umiejętności językowych i zainteresowań. Uczysz się dokładnie tego, na czym Ci w tej chwili zależy, co pozwala uniknąć frustracji związanej z chadzaniem utartymi ścieżkami i w krótkim czasie osiągnąć rewelacyjne efekty.

W szkole Eklektika – Language Means Business masz do czynienia wyłącznie z profesjonalnymi, odpowiednio przygotowanymi do nauczania lektorami i native speakerami, którzy nie tylko biegle władają językiem angielskim, ale również potrafią skutecznie dzielić się wiedzą, motywować, inspirować i zachęcać do podejmowania kolejnych językowych wyzwań.

Angielski online to Twój angielski, here and now.