Angielski dla firm Poznań

Twoja firma ma swoją siedzibę w Poznaniu? Chcesz zainwestować w rozwój swoich pracowników? Angielski dla firm to doskonały pomysł! Możesz szybko i skutecznie podnieść kompetencje językowe Twojego zespołu i bez kompleksów rozwijać swoją markę na arenie międzynarodowej!

Szkoła językowa, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm? To my! Zrealizowaliśmy już dziesiątki kursów angielskiego dla firm w Poznaniu (i nie tylko!) i jesteśmy gotowi do przyjęcia Twojego zlecenia. Gwarantujemy indywidualne podejście, pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Możemy zaprojektować kurs specjalnie dla Twojego zespołu lub zaproponować Ci gotowe rozwiązania na innowacyjnej platformie językowej. Powiedz, czego dokładnie potrzebujesz!

Angielski dla firm – szkolenia najwyższej jakości

Naszym celem jest projektowanie i realizowanie szkoleń językowych najwyższej jakości, opracowanych z dbałością o wszelkie detale, odpowiadających na aktualne potrzeby Twojej branży. Twoja firma działa w e-commerce lub IT? Chcesz zorganizować kurs angielskiego dla swoich specjalistów np. finansistów, inżynierów, techników lub technologów? W naszym zespole pracują najlepsi lektorzy i native speakerzy, którzy posiadają nie tylko niezbędne kwalifikacje do nauczania, ale również branżową wiedzę i doświadczenie.

Dlaczego warto wybrać język angielski dla firm w szkole Eklektika?

Bo to kwintesencja profesjonalnego podejścia do nauki angielskiego w biznesowym wydaniu. Opracowujemy i realizujemy kursy, które opierają się wyłącznie na aktualnych treściach i materiałach dotyczących danego sektora biznesu. Uczymy uniwersalnych umiejętności językowych w oparciu o branżowe słownictwo, by zagwarantować maksymalną skuteczność kursów, które powinny w krótkim czasie przełożyć się na zdecydowaną poprawę kompetencji Twojego zespołu. Język angielski dla Twojej firmy może odbywać się stacjonarnie w Poznaniu lub online, a także za pośrednictwem naszej platformy językowej.

Ile kosztuje angielski dla firm w Poznaniu?

Cennik? Angielski dla firm w szkole Eklektika wyceniamy indywidualnie, po przeprowadzeniu szczegółowej analizy potrzeb Klienta i zaprojektowaniu oferty, która zaspokoi wszelkie oczekiwania firmy oraz jej pracowników. Ile zapłacisz za język angielski dla firmy? Cena będzie zależała m.in. od liczby uczestników i stopnia specjalizacji kursu, a także preferowanej formy szkolenia. Możesz również zdecydować się na innowacyjne kursy angielskiego na naszej nowoczesnej platformie językowej – cennik znajdziesz na stronie www.

Oferta dla firm – język angielski w branżowym wydaniu

Nasze kursy angielskiego dla firm to szkolenia dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, których jakości i skuteczności jesteśmy w 100% pewni. Zapewniamy Ci pełne wsparcie na każdym etapie projektu: od profesjonalnych audytów językowych, przez organizację grup kursantów i monitorowanie postępów Twoich pracowników, po intensywne kursy i szczegółowe raporty końcowe.