Idź do treci

Szukasz szkoły językowej, która doskonale czuje biznes i specjalizuje się w obsłudze Klientów firmowych? Jesteś we właściwym miejscu! Oferujemy kompleksową obsługę firm i przedsiębiorstw działających w różnych branżach oraz kursy i szkolenia maksymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Angielski dla firm – szkolenia na najwyższym poziomie

Język angielski dla firm – wielkopolskie w szkole Eklektika? To gwarancja najwyższego poziomu kursów, opracowywanych i prowadzonych przez naszych najlepszych nauczycieli, lektorów i native speakerów, wyłącznie w oparciu o autorskie materiały szkoleniowe, których jakości jesteśmy w 100% pewni. Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje do nauki angielskiego oraz doświadczenie i pogłębioną wiedzę z wielu branż współczesnego biznesu.

Czy język angielski dla firm to propozycja dla Ciebie?

Jeśli prowadzisz firmę lub zarządzasz przedsiębiorstwem w Wielkopolsce – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Zrealizowaliśmy już setki kursów językowych z angielskiego dla firm, przede wszystkim działających w branży e-commerce i IT, ale również kursów specjalistycznych m.in. dla inżynierów, techników i technologów. Jesteśmy gotowi przyjąć Twoje zlecenie i opracować dla Twojej firmy bezkonkurencyjną ofertę kursów angielskiego!

Ile kosztuje angielski dla firm?

Nasza oferta firmowych kursów z języka angielskiego jest zawsze wyceniana indywidualnie. Od czego będzie zależała cena angielskiego dla firm w naszej szkole? Na wycenę wpływa liczba uczestników, intensywność kursów i sposobie ich realizacji (stacjonarnie, online, za pomocą nowoczesnej platformy językowej), stopień skomplikowania i spersonalizowania materiałów oraz ewentualnych dodatkowych usług (e-sekretariat, koordynacja kursu – ustalanie grafików, rozliczenia).

Twoja firma działa w Wielkopolsce? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Nasze kursy angielskiego dla firm są zawsze dopasowane do aktualnych potrzeb naszych biznesowych Klientów. Szczegółowo analizujemy Twoje wymagania i oczekiwania, przeprowadzamy audyty językowe i profesjonalnie analizujemy ich wyniki, dzięki czemu masz pewność, że angielski dla firm w szkole Eklektika jest skrojony na miarę potrzeb Twojej firmy oraz możliwości i potencjału Twoich pracowników. Gwarantujemy najwyższą jakość szkoleń w konkurencyjnych cenach!