Angielski dla firm Kraków

Siedziba Twojej firmy mieści się w Krakowie? Szukasz profesjonalnych kursów angielskiego, które optymalnie wpiszą się w potrzeby Twojego zespołu i pozwolą w krótkim czasie zdecydowanie podnieść umiejętności językowe pracowników? Doskonale trafiłeś! Czekamy na Twoje zlecenie.

Chcesz zainwestować w rozwój swoich pracowników? Potrzebujesz profesjonalnej szkoły językowej, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm? Eklektika jest dokładnie tym, czego szukasz! W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości kursy i szkolenia z angielskiego, opracowane z dbałością o każdy detal i dedykowane przedstawicielom konkretnych branż. Wierzymy w moc specjalizacji w obszarze nauki angielskiego, dlatego język angielski dla Twojej krakowskiej firmy będzie optymalnie dopasowany do Twoich oczekiwań!

Angielski dla firm – profesjonalne szkolenia w Krakowie

Trzymamy rękę na biznesowym pulsie, sprawnie poruszamy się w nawet najbardziej wymagających sektorach i stale aktualizujemy branżową wiedzę. Właśnie dlatego nasze szkolenia z angielskiego dla firm są kwintesencją nowoczesnego podejścia do nauki języka, polegającej na skutecznym podnoszeniu uniwersalnych umiejętności językowych w oparciu o aktualne, specjalistyczne słownictwo, charakterystyczne dla danej branży. Oferujemy m.in kursy angielskiego dla e-commerce i IT, dla finansistów, inżynierów, techników i technologów i innych specjalistów.

Dlaczego warto wybrać angielski dla firm w szkole Eklektika?

Bo to szkoła gwarantująca najwyższą jakość kursów angielskiego dla firm. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi nauczycielami, lektorami i native speakerami, posiadającymi niezbędne kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie, a także praktyczną wiedzę z wybranych branż. Zapewniamy autorskie materiały i innowacyjne narzędzia szkoleniowe oraz kompleksową obsługę firm w kwestii organizacji kursów. Gwarantujemy, że język angielski dla Twojej firmy będzie optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Ile kosztuje angielski dla firm w Krakowie?

Dbając o najwyższą jakość naszych usług oraz ich doskonałą relację do ceny – angielski dla firm zawsze wyceniamy indywidualnie. Naszym celem jest dostarczenie Ci usługi, która w pełni Cię usatysfakcjonuje i w krótkim czasie przyniesie wymierne korzyści Twojej firmie. Dlatego najpierw omówmy detale Twojego zlecenia i szczegółowo przeanalizujmy Twoje potrzeby. Następnie przygotujemy rozwiązanie skrojone na miarę Twoich oczekiwań i przedstawimy wycenę. Angielski dla firm realizowany na naszej platformie językowej ma stałe ceny – znajdziesz je na stronie www.

Oferta dla firm – język angielski na najwyższym poziomie!

Przeprowadziliśmy już setki kursów angielskiego dla firm w Krakowie (i nie tylko!). Czas na Ciebie i Twoje zlecenie! Powiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz, a my dołożymy wszelkich starań, by nasza oferta zaspokoiła wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.