Angielski dla firm małopolskie

Twoja firma ma swoją siedzibę w Małopolsce? Szukasz szkoły językowej, która zaproponuje Ci kompleksowe kursy językowe dla Twoich pracowników? Jesteś we właściwym miejscu! Oferujemy profesjonalne szkolenia: angielski dla firm – skrojone na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Szkoła językowa Eklektika to kwintesencja nowoczesnego podejścia do nauki języka angielskiego w firmowym wydaniu. Oferujemy język angielski dla firm z różnych branż – na dowolnym poziomie i w różnych formach. Zawsze stawiamy na najwyższy poziom kursów, optymalnie dopasowanych do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Działasz na terenie województwa małopolskiego? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Angielski dla firm – szkolenia dla pracowników każdego szczebla

Język angielski dla firm – małopolskie? Postaw na sprawdzoną szkołę! Przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy już setki kursów angielskiego dla firm działających w różnych sektorach oraz zespołów pracujących na różnych szczeblach, zajmujących się bezpośrednią obsługą klientów, prowadzących negocjacje z kontrahentami lub zajmujących się analizą danych czy tworzeniem ofert. Twoja firma działa w e-commerce i IT? Potrzebujesz kursu angielskiego specjalistycznego, dla inżynierów, techników lub technologów? Sprawdź naszą ofertę!

Dlaczego warto wybrać nasze kursy angielskiego dla firm?

Wybierając szkołę Eklektika zyskujesz pewność, że kurs angielskiego dla Twojej firmy zostanie przygotowany przez najwyższej klasy specjalistów: lektorów, nauczycieli i native speakerów posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w wielu branżach współczesnego biznesu. Ponadto jesteśmy maksymalnie elastyczni w projektowaniu spersonalizowanych szkoleń z języka angielskiego dla firm. Oferujemy możliwość wyboru dowolnej formy zajęć: indywidualnych lub grupowych, stacjonarnych lub online. Proponujemy także innowacyjne kursy branżowe realizowane na nowoczesnej platformie językowej.

Ile kosztuje angielski dla firm?

Naszym celem jest dostarczenie Ci skutecznego i angażującego kursu języka angielskiego, którego jakość będzie pozostawała w doskonałej relacji do ceny. Angielski dla firm wyceniamy indywidualnie po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia oraz po przeanalizowaniu Twoich potrzeb i oczekiwań. Bierzemy pod uwagę m.in. liczbę pracowników, którzy będą uczestniczyć w kursach, stopień specjalizacji kursu, możliwe godziny i bloki zajęć, a także opcjonalne usługi dodatkowe, związane m.in. z obsługą zlecenia. Ceny angielskiego dla firm na platformie językowej są podane na naszej stronie www.

Najlepsza oferta w Małopolsce? Nasz angielski dla firm!

Kursy angielskiego dla firm w szkole Eklektika to precyzyjnie zaprojektowane szkolenia językowe, które w krótkim czasie pozwalają podnieść uniwersalne umiejętności językowe i skutecznie rozszerzyć słownictwo. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne audyty językowe oraz ofertę nowoczesnych kursów, motywujących i maksymalnie efektywnych. Sprawdź nas!

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.