Idź do treci

Lublin to miasto pełne inspiracji, tętniące życiem i coraz szerzej otwierające się na biznes! Kolejne firmy odkrywają zalety Lublina i właśnie tutaj lokalizują swoje siedziby lub otwierają świetnie prosperujące oddziały! Działasz w Lublinie? Doskonale! Teraz czas na Ciebie, Twoich pracowników i… kursy angielskiego dla firm! W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne szkolenia językowe, opracowane z myślą o specjalistach reprezentujących rozmaite branże.

Angielski dla firm w Eklektice to gwarancja szybkiego i skutecznego podniesienia uniwersalnych umiejętności językowych oraz efektywnego rozszerzenia słownictwa – tu i teraz. Rozwiń skrzydła i działaj bez kompleksów na międzynarodowym rynku! Czas ustalić szczegóły!

Kursy językowe dla firm na terenie Lublina

Nasza oferta dla firm języka angielski w Lublinie to propozycja nauki języka w trybie, czasie i miejscu, które najpełniej odpowiadają Tobie i Twoim pracownikom. Uczymy online i stacjonarnie – w Lublinie możemy dopasować miejsce realizacji kursów do Twoich preferencji lokalizacyjnych oraz potrzeb i liczebności grupy kursantów. Branżowe kursy angielskiego dla firm oraz najwyższej jakości, autorskie materiały szkoleniowe opracowali nasi najlepsi fachowcy – nauczyciele, lektorzy i native speakerzy posiadający wiedzę i doświadczenie z poszczególnych sektorów.

Język angielskie dla firm – szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb

Język angielski dla firm Lublin to oferta kursów, które możesz dowolnie skonfigurować, w pełni dopasowując warianty oraz wartość szkoleń do potrzeb Twojej firmy i Twoich pracowników. Do wyboru mamy dla Ciebie intensywne kursy angielskiego: indywidualne, grupowe lub w formie konwersacji bądź e-konwersacji z native speakerem, prowadzone online lub stacjonarnie. Innowacyjną propozycją nauki angielskiego jest nasza nowoczesna platforma językowa, na której udostępniamy specjalistyczne kursy angielskiego dla firm działających w różnych branżach, m.in. IT, e-Commerce, logistyka, inżynieria czy medycyna (kursy dla lekarzy i pielęgniarek).

Jeżeli zależy Ci na zoptymalizowaniu oferty i precyzyjnym dopasowaniu poziomu kursów do stopnia zaawansowania językowego Twoich pracowników – możemy przeprowadzić w Twojej firmie profesjonalny audyt językowy. Gwarantujemy również pełne wsparcie organizacyjne podczas realizacji kursów angielskiego dla Twojej firmy.

Angielski dla firm Lublin – profesjonalne kursy z Eklektiką

Szukasz sprawdzonej szkoły angielskiego, która specjalizuje się w organizacji specjalistycznych, branżowych kursów angielskiego? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas! Realizujemy najwyższej jakości kursy angielskiego dla firm. Lublin? Jesteśmy do Twojej dyspozycji również w Twoim mieście! W Lublinie udostępniamy pełną ofertę kursów i szkoleń z angielskiego dla firm – możesz wybrać kurs lub kursy, które najpełniej wpisują się w potrzeby Twoich pracowników oraz specyfikę branży, w której działa Twoja firma. Ile kosztuje angielski dla firm? Określ swoje wymagania, a my przygotujemy spersonalizowaną ofertę: angielskie dla firm z cennikiem.