Idź do treci

Chcesz zainwestować w rozwój swoich pracowników i rozwinąć biznesowe skrzydła? Zainwestuj w angielski dla firm! To doskonały pomysł na szybkie i skuteczne poprawienie umiejętności językowych Twoich pracowników i podniesienie ich kompetencji zawodowych. Zmotywowani i pewni siebie pracownicy wesprą Cię w rozwoju Twojej firmy! Sky is the limit!

Angielski dla firm – szkolenia najwyższej jakości

Opracowując kursy angielskiego dla firm bazujemy na wiedzy i doświadczeniu naszych najlepszych nauczycieli, lektorów i native speakerów. Wierzymy w moc specjalizacji, dlatego do każdego zlecenia oddelegowujemy fachowców, którzy nie tylko biegle władają angielskim, posiadają niezbędne kwalifikacje i ogromne doświadczenie w nauczaniu, ale również doskonale znają branżę, w której działa firma Klienta. Dzięki temu masz pewność, że kurs angielskiego dla Twojego zespołu będzie optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb, profesjonalny i maksymalnie skuteczny.

Dlaczego warto wybrać angielski dla firm w szkole Eklektika?

Bo nasze kursy są zawsze skrojone na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań! Pracujemy w oparciu o autorskie materiały i sięgamy po aktualne, branżowe treści. Stawiamy na intensywną naukę i optymalną efektywność – równocześnie podnosimy uniwersalne umiejętności Kursantów i rozszerzamy ich fachowe słownictwo. Prowadzimy kursy indywidualne i grupowe, stacjonarnie we Wrocławiu i online. Do Twojej dyspozycji jest również innowacyjna platforma językowa z gotowymi kursami dla e-commerce, IT oraz biznesowymi pakietami.

Ile kosztuje angielski dla firm we Wrocławiu?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bo to najlepszy sposób na optymalne dopasowanie oferty do Twoich potrzeb! Cennik? Angielski dla firm wyceniamy po skrupulatnym przeanalizowaniu Twoich oczekiwań zarówno merytorycznych (rodzaj kursu, lektor), jak i organizacyjnych (liczba Uczestników, możliwe godziny zajęć, forma zdalna lub z dojazdem itp.). Ceny angielskiego dla firm na platformie językowej są dostępne na stronie www.

Oferta dla firm – język angielski w branżowym wydaniu

Nauka angielskiego dla firm powinna być intensywna i skuteczna! Nie masz czasu do stracenia? My wiemy jak uczyć, by efekty były widoczne w jak najkrótszym czasie! Do obsługi Twojego zlecenia oraz prowadzenia kursów dla Twojego zespołu oddelegujemy specjalistów, którzy doskonale znają branżę, w której działasz. Zaczynamy?