Angielski dla firm dolnośląskie

Twoja firma działa na terenie Dolnego Śląska? Chcesz zainwestować w skuteczny kurs angielskiego dla swoich pracowników? Jesteś we właściwym miejscu! Angielski dla firm to nasza specjalność! Realizujemy profesjonalne i skuteczne szkolenia językowe dla przedstawicieli różnych branż.

Szukasz szkoły językowej, która działa w województwie dolnośląskim i może zaoferować angielski dla firm na najwyższym poziomie? Doskonale trafiłeś! Eklektika to kwintesencja nowoczesnego podejścia do nauki języków oraz maksymalnie elastyczna oferta, którą z łatwością dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przedstaw nam swoją firmę i powiedz, czego dokładnie potrzebujesz!

Angielski dla firm – szkolenia najwyższej jakości

Projektując i realizując szkolenia językowe dla firm stawiamy na pełen profesjonalizm i optymalne dopasowanie treści do danej branży w jej aktualnej odsłonie. Do opracowywania i prowadzenia kursów angielskiego dla firm oddelegowujemy wyłącznie naszych najlepszych nauczycieli, lektorów i native speakerów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie i wiedzę z danego sektora. Pracujemy wyłącznie na autorskich materiałach, sięgając po najlepsze metody nauczania i metody motywacyjne.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę dla firm?

Bo jesteśmy maksymalnie elastyczni, a w naszej ofercie są kursy dedykowane przedstawicielom najistotniejszych branż współczesnego biznesu, m.in. angielski dla e-commerce czy angielski dla IT. Oferujemy kursy indywidualne i grupowe, prowadzone stacjonarnie lub online, a także za pośrednictwem innowacyjnej platformy językowej. Organizując kursy angielskiego dla firm zaczynamy od audytu, a następnie bierzemy na siebie wszelkie obowiązki związane z koordynacją kursów.

Ile kosztuje angielski dla firm?

Dbając o jak najlepszą relację jakości do ceny – język angielski dla firm wyceniamy indywidualnie. W ten sposób możemy zaoferować Ci ofertę skrojoną na miarę Twoich oczekiwań, idealnie dopasowaną do potrzeb Twojej firmy oraz oczekiwań Twoich pracowników. Angielski dla firm? Cennik przedstawimy Ci wraz ze szczegółami oferty przygotowanej dla Twojego zespołu. Ceny kursów na naszej platformie językowej dostępne są na stronie www.

Województwo dolnośląskie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Twoja firma lub przedsiębiorstwo, którym zarządzasz koncentruje swoje działania na terenie Dolnego Śląska? To tutaj znajduje się siedziba firmy lub jeden z jej oddziałów? My również tutaj jesteśmy! Zleć nam opracowanie kursu angielskiego dla Twojej firmy i przekonaj się, jak szybko i skutecznie możemy podnieść kompetencje językowe Twojego zespołu.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.