Formularz aktualizacji zgód przetwarzania danych osobowych

  Informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EKLEKTIKA Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Opaczewskiej 15/31, 02-368 Warszawa. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro@eklektika.pl formularz kontaktowy pod adresem eklektika.pl/kontakt telefonicznie pod numerem 22 622 86 69 lub pisemnie na adres siedziby administratora więcej.

  [honeypot company-name]

  Wyrażenie zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowych na potrzeby świadczenia usług przez EKLEKTIKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. Opaczewskiej 15/31, kod 02-368, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000493181.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowych w celach marketingowych (w celu przesyłania Newslettera, ofert handlowych i informacji o promocjach) przez EKLEKTIKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. Opaczewskiej 15/31, kod 02-368, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000493181.

  Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni EKLEKTIKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. Opaczewskiej 15/31, kod 02-368, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000493181 przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w tym telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon) polegający na otrzymywaniu informacji handlowych o ofertach i promocjach.


  Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

  W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.